100%
zákazníkov doporučuje

Značky hodiniek

Naše značky hodinekKaždá značka, ktorú na našom eshope ponúkame, má svoj príbeh a dôvod prečo sme si vybrali práve ju. V našej ponuke prevažujú švajčiarske značky (11), v tesnom závese sú japonské (4) a nemecké (4). Celú kolekciu potom dopĺňajú značky: americká, španielska a dánska.

Sme autorizovanými predajcami a špecialistami na tieto značky. Poskytujeme vďaka tomu kvalitný servis a záručné aj pozáručné opravy. Každej značke venujeme maximálne úsilie, čo naši zákazníci veľmi oceňujú. Nikdy nebolo naším cieľom predávať stovky značiek, pretože vieme, že potom nie je v ľudských silách rozumieť dokonale svojmu produktu, čo je jednou zo zásad nášho podnikania.

Certina Tissot Alpina Wenger Victorinox Seiko Citizen Orient Casio Junghans Junkers Zeppelin Epos Swiss Military Hanowa Swiss Military by Chrono Traser Luminox Davosa Festina Boccia Titanium Bering Bulova
 

Predstavenie našich značiek

Wenger logo

Touto značkou všetko začalo a dodnes je našou najpredávanejšou. Wenger je švajčiarska značka známa hlavne vďaka svojim armádnym nožom. Vyrába odolné quartzové hodinky, ktoré sa hodia do náročných podmienok. Trúfame si tvrdiť, že tejto značke veľmi dobre rozumieme a dokážeme zákazníkom dať ten najlepší informačný servis. Držíme aj veľké zásoby Wenger hodiniek a tak ako jedni z mála dodávame hodinky do druhého dňa od objednania.

Modelové rady hodiniek Wenger: AvenueCity ActiveCity ClassicCity Very LadyCommando / AttitudeEdge IndexEdge RomansField ClassicRoadsterSea ForceSquadronTerragraphUrban ClassicUrban DonnissimaUrban Metropolitan a Urban Vintage.

 

Traser logo Vojenské švajčiarske hodinky Traser vynikajú svojou unikátnou technológiou osvitu – Trigalight. Na hodinky tak uvidíte za každých podmienok. Hodinky nosia vojaci americkej, švajčiarskej i českej armády. Pevné spracovanie, použité materiály a kvalitné strojčeky zaisťujú vysokú odolnosť a funkčnosť v krajných situáciách. Medzi ich produktami nájdeme aj automatické hodinky (letecké). Sme najväčším predajcom a špecialistom značky Traser. Tomu zodpovedajú aj veľké skladové zásoby.

Modelové rady hodiniek Traser: Heritage, TacticalClassic a Sport.

 

Certina logo

Certina je známou švajčiarskou značkou pôsobiacou na trhu už od roku 1888. Medzi technológie hodiniek Certina patria: DS concept, Powermatic 80, Precidrive a ďalšie. Do vývoja presnejších a odolnejších hodiniek investuje množstvo finančných prostriedkov už od čias svojho založenia. Vďaka tomu si získala zákazníkov a fanúšikov po celom svete. Certina sponzoruje motorové športy (Sauber F1, Rally) a nadviazala vo svojej histórii spoluprácu s mnohými legendami: Muhammad Ali, Colin McRae, Ole Einar Bjørndalen, Mike Doohan a ďalší.

Pre nás bolo získanie značky Certina veľkým úspechom a zavŕšením dlhodobej práce.

Modelové rady: DS PodiumDS-1DS-2DS-4DS-8DS FirstDS ActionDS EagleDS SportDS CaimanoDS StellaDS DreamDS Prime a DS Powermatic 80.

 
 

Tissot logo

Tissot je značka s tradíciou od roku 1853 a v súčasnosti ide o najväčšieho švajčiarskeho výrobcu hodiniek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v mestečku Le Locle v podhorí Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švajčiarsku kvalitu a spoľahlivosť, ktorou sú hodinky Tissot vo svete preslávené.

My sme sa o značku Tissot usilovali už od roku 2013. Podarilo sa nám to až o 5 rokov neskôr. Radosť z úspechu je o to väčšia.

Modelové rady hodiniek Tissot: Touch CollectionT-SportT-ClassicHeritageT-LadyT-PocketT-Gold a Special Collection.

 

Alpina logo

Alpina je pre nás opäť krokom vyššie. Krokom medzi tradičných výrobcov hodiniek, ktorí sa vyznačujú niečím inovatívnym. História Alpiny siaha až do roku 1883. Napriek tomu zostala modernou značkou a dôkazom sú nové modely so šikovnými funkciami (smartwatch). Značka je nám veľmi sympatická svojim športovým prístupom.

 
Modelové rady hodiniek AlpinaAlpiner, Startimer, SeastrongComtesse a Smartwatch.

Victorinox logo

 

Victorinox je vo svete preslávený svojimi kvalitnými švajčiarskymi armádnymi nožmi. Nadšenci hodiniek ale vedia, že aj v hodinárstve je táto značka veľmi dobre známa. Medzi Victorinox hodinkami si vyberie doslova každý. Disponujú quartzovými, ale aj automatickými hodinkami. Ponúkajú športové, spoločenské a aj extrémne odolné hodinky. Sme najväčším predajcom značky Victorinox Swiss Army a aj tu máme najvyššie skladové zásoby.

Modelové rady hodiniek Victorinox: I.N.O.X., AirBoss, Chrono Classic, Alpnach, Maverick GSAlliance, Dive Master 500 a Night Vision.

 

Seiko logo

Seiko nie je potrebné predstavovať. Značka, ktorej vďačíme za neuveriteľný pokrok. Hodinky Seiko siahajú svojou históriou až do roku 1881 a odvtedy tieto japonské hodinky doslova zmenili svojimi patentmi svet hodinárčiny. Quartzové hodinky Seiko Astron spôsobili revolúciu a stali sa štandardom pre ostatné značky. Nás si táto značka získala svojou kvalitou, precíznym spracovaním a použitými technológiami. Dokonca sa u nás dá hovoriť o akejsi Seiko nákaze, ktorou v Helveti trpíme.

Modelové rady hodiniek Seiko: AutomaticSeiko 5, Quartz, SolarKinetic, ChronografSportura, Prospex a Premier.

 

Junghans logo Hodinky Junghans - nemecká tradícia od roku 1861. Hodinky Junghans pochádzajú z nemeckého Schrambergu a patria k najúspešnejším nemeckým značkám. Známe sú rady Junghans Meister a Max Bill od rovnomenného dizajnéra, ktorý vtlačil značke Bauhaus dizajn. Technologické patenty potom drží rad Performance.

Pre nás znamenalo rozšírenie portfólia o značku Junghans veľký posun ku klasickej hodinárčine. Je nám cťou ju ponúkať našim zákazníkom.

Modelové rady hodiniek Junghans: MeisterMax BillErhard JunghansForm a Performance.

 

Swiss Military Hanowa logo Hodinky Swiss Military Hanowa vyrábajú hodinky už viac ako 50 rokov. Špecializujú sa na športové hodinky s vysokou odolnosťou a práve to bol dôvod, prečo sme ich pribrali k našim obľúbeným hodinkám Wenger. Sú tak skvelou alternatívou. Do ich kolekcie patria Quartz hodinky aj plne automatické modely. Zakladateľom spoločnosti je Hans Noll, od jeho mena je odvodený názov spoločnosti Hans Noll Watches - Hanowa. Aj u značky Swiss Military Hanowa sme najväčším predajcom v ČR a pracujeme usilovne ďalej, aby sme boli ešte lepší.

Modelové rady hodiniek Swiss Military Hanowa: AutomaticAvio, Classic Line, Challenge, Navy a Lady.

 

Swiss Military by Chrono logo Hodinky Swiss Military by Chrono patria k vhodnej vstupnej úrovni medzi švajčiarske hodinky (podobne ako Swiss Military Hanowa alebo Wenger). Za dostupnú cenu dostanete švajčiarsku kvalitu v často športovom dizajne.

Swiss Military hodinky sa pýšia označením Swiss made, majú už viac ako 40-ročnú tradíciu a medzinárodnú 5-ročnú záruku.

Modelové rady hodiniek Swiss Military by Chrono: AutomaticQuartz a Quartz Chronograph.

 

Luminox logo Švajčiarske vojenské hodinky Luminox sú doplnením tritiových hodiniek k našim Traserom. Do predaja sme ich zaradili v roku 2015. A pritom Luminox bol prvým priekopníkom týchto tritiových hodiniek.

Názov Luminox je zložený z dvoch častí Lumi (latinsky svetlo) a Nox (latinsky noc). Značka vznikla v roku 1989 a ponúka hodinky s unikátnou technológiou LLT (samonapájajúce osvetlenie - tritiové trubice). Zárukou kvality je označenie "Swiss made". Známe sú svojou spoluprácou s Navy SEAL, Nighthawk Fighter Jet, Lockheed Martin a ďalšie.

Modelové rady hodiniek Luminox: Air, Land, Sea a Space.

 

Casio logo Japonské hodinky Casio sú známe ako veľmi kvalitné a cenovo dostupné digitálne hodinky. To ale nie je všetko. Casio urazilo od založenia svojej hodinkovej divízie v roku 1974 veľkú cestu a teraz ponúka prvotriedne hodinky porovnateľné funkciami, spracovaním, odolnosťou a hlavne nespornou kvalitou s tými najlepšími hodinkami sveta. Nájdete medzi nimi športové, spoločenské, klasické, outdoorové aj smart hodinky. Asi najznámejšie modelové rady sú Casio G-Shock a Casio Edifice. U nás máme slabosť pre outdoorový rad Casio Pro Trek.

Modelové rady hodiniek Casio: G-Shock, Edifice, Pro Trek, Baby-G, Wave CeptorClassic Collection a Sport.

 

Orient logo Japonské hodinky Orient sú známe niekoľkými ikonickými modelmi (napríklad Orient Bambino, Orient Mako, Orient Calendar). Zvlášť potápačské hodinky sa tešia veľkému záujmu. Orient začal produkovať hodinky v roku 1950 a je známy svojou filozofiou, že nie je potrebné investovať hromadu peňazí do marketingu, ale naopak znížiť dostupnú cenu a zvýšiť kvalitu. Vďaka tomu dosahujú hodinky Orient vo svojej cenovej relácii na pomyselnú kvalitatívnu špičku.

My sme veľmi radi, že sme mohli Orient zaradiť vedľa Seika a ponúknuť tak zákazníkom čo najväčší výber z klasických japonských hodiniek.

Modelové rady hodiniek Orient: Orient StarClassic a Sports.

 

Davosa Swiss logo Švajčiarska značka Davosa nadväzuje na tradičnú remeselnú výrobu hodiniek a bohatú históriu firmy Hasler & Co S.A., ktorej počiatky sa datujú do roku 1881. Súčasná podoba značky vzniká r. 1993. Hodinky Davosa ponúkajú výborné spracovanie, prvotriedne materiály a kvalitné švajčiarske strojčeky a medzi zákazníkmi sú cenené predovšetkým za skvelý pomer cena/kvalita.

Modelové rady hodiniek Davosa: DivingPilotPerformanceExecutiveHeritageDiva a Urbane.

 

Epos logo Epos hodinky sú prevažne ručne vyrábané a tomu taktiež zodpovedá cena týchto unikátnych hodiniek. Ich pôvodom je Švajčiarsko a vznik značky sa datuje do roku 1925. Hodinky Epos poháňajú kvalitné strojčeky Eta, Valjoux alebo Unitas. Veľkú časť z nich si Epos sám modifikuje. V kolekcii nájdeme prevažne hodinky s automatickým alebo manuálnym náťahom.

Ak Vás zaujíma vyššia hodinárčina, ale nechcete platiť vyššie sumy za známejšiu značku, tak by Epos mohol byť tou pravou voľbou. Užijete si tak hodinárskych komplikácií, za ktoré by ste pri iných švajčiarskych značkách museli siahnuť oveľa hlbšie do rodinného rozpočtu.

 

Festina logo

Hodinky Festina sú v ČR veľmi úspešné. Možno ich budete poznať v spojení s Tour de France, ktorú 24 rokov sponzorovali (teraz prevzal Tissot). Hodinky Festina ťažia zo svojich švajčiarskych koreňov (pochádzajú z roku 1902) a hoci teraz ide už o španielsku značku, stále zúročujú svoje skúsenosti. Medzi hlavnú produkciu patria športové hodinky, ale nezabúdajú ani na módny rad hodiniek.

 

Boccia Titanium logo

Nemecká firma Boccia Titanium sa špecializuje na výrobu hodiniek z titánu a keramiky. Titán neobsahuje nikel a je teda úplne antialergický. Hodinky Boccia Titanium spájajú nemeckú precíznosť spracovania s dokonalým materiálom. Nie náhodou sa tak stali v Nemecku najpredávanejšou značkou do 500 €.

Modelové rady hodiniek Boccia Titanium: Ceramic, Sport, Style, Dress, Superslim, RoyceOutside a Trend.

 

Bering logo

Dánske hodinky Bering sú novinkou pre český trh. Vstúpili sem ako uragán, ktorý si získava svojím prevedením (čistý dizajn a kvalitné spracovanie) predovšetkým dámske publikum. Je to mladá značka dánskeho dobrodruha Rene Kaerskova, ktorý zoskočil z helikoptéry na ľadový povrch Arktídy a toto najsevernejšie miesto zemegule ho tak uchvátilo, že sa rozhodol vyrábať hodinky, ktoré budú také čisto krásne a jednoduché ako samotná Arktída. My sme ich pribrali do portfólia práve kvôli jednoduchému dizajnu a ako doplnok k už zavedeným Boccia Titanium.

 

Citizen logo

Japonské hodinky Citizen siahajú svojou históriou až do roku 1918 a postupom času sa stali najpredávanejšími hodinkami na svete. Svojich zákazníkov si získavajú spoľahlivosťou, presnosťou, zaujímavými technológiami, krásnym dizajnom a to všetko za dostupnú cenu. Aj to sú dôvody, prečo sme ich vzali pod naše krídla.

Ak by sme ale mali vypichnúť jedinú prednosť, bude ňou bezpochyby kvalita. Citizen Vás skrátka nesklame! A my sme veľmi radi, že Vám ich môžeme ponúknuť v tej najväčšej šírke na našej predajni.

Modelové rady hodiniek Citizen: Basics, Elegant, Sports, Super Titanium a Promaster.

 

Bulova logo

Hodinky značky Bulova píšu svoj príbeh už od roku 1875 a stopy majú vďaka zakladateľovi menom Josef Bulova aj v Česku. V Amerike sa mu podarilo vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.

Medzi najznámejšie hodinky značky Bulova patria hodinky s ladičkou tzv. Bulova Accutron a určite Bulowa Chronograph „Moonwatch“, ktoré vzal americký astronaut David Scott pri misii Apollo 15 na prechádzku po Mesiaci. Z novodobých úspechov ide o rad Precisionist a Curv s prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.

Práve silný príbeh s českými koreňmi nám priam velil, aby sme túto značku zobrali pod svoje krídla. A to dokonca ako prví v ČR!

 

Junkers logo

Nemecké hodinky Junkers sa odkazujú na legendárne lietadlá Junkers. Z nich sa inšpirujú odolnosťou, presnosťou a typickým dizajnom. Za svoje meno vďačia vynálezcovi menom Hugo Junkers. Logo leteckých hodiniek Junkers nesie bájneho Ikara - lietajúceho človeka a samotné názvy modelových radov hodiniek odkazujú na slávne modely lietadiel a významných preletov. Napríklad Junkers JU 52, Juners G38 a podobne. Hodinky si ctia letecký dizajn hodiniek, často disponujú funkciou GMT, stopkami, tachymetrickou lunetou atď.

Pre nás bolo zaradenie hodiniek Junkers po boku Zeppelinov jasným krokom. Rozširujeme tak ponuku leteckých hodiniek s vintage štýlom.

Modelové rady hodiniek Junkers: Tante JU, Chronometer, JU52 D-AQUI, Bauhaus, Bauhaus Lady, Eisvogel F13 Lady, Mountain Wave Project, Expedition SA, Worldtimer, G38 ED. 1, G38 ED. 2, Hugo JunkersSpitzbergen F13 a Dessau 1926 Flatline.

 

Zeppelin logo

Nemecké hodinky Zeppelin nesú v mene i logu odkaz na vzducholode rovnakého mena. Odkazujú na dobu rozvoja na poli leteckej techniky, na dobu, kedy bolo na oblohe možné uvidieť veľké plávajúce koráby - vzducholode Zeppelin. Podstata prepájajúca nemeckú precíznosť, v kombinácii s použitím kvalitných materiálov má dnes pokračovanie v kolekcii hodiniek Zeppelin, pre ktoré je typický nadčasový vzhľad, elegancia, dlhá životnosť a vysoký podiel tradičného remesla.

Veľkou motiváciou pre zaradenie hodiniek Zeppelin do našej ponuky bola absencia kvalitných leteckých hodiniek. Dodatočnou, ale o to milejšou motiváciou, bol odkaz na obľúbeného Cimrmana. V jeho hre Krčma na čistinke totiž vystupuje gróf Ferdinand von Zeppelin.

Modelové rady hodiniek Zeppelin: 100 years Zeppelin Edition 1LZ 129 Hindenburg Edition 1LZ 129 Hindenburg Edition 2, LZ126 Los AngelesLZ127 Graf ZeppelinLZ127 TransatlanticFlatlineNight CruiseNordsternZeppelin Chronometer Glashuette ObservatoryPrincess of the SkyViktoria Luise Lady a Zeppelin Luna.

 

Ukončené značky

S niektorými značkami sme sa museli po dlhšej dobe rozlúčiť.

Suunto logo Medzi športovcami sú hodinky Suunto veľmi dobre známe. Horolezci, vodáci, bežci, cyklisti a ďalší extrémni športovci na nich nedajú dopustiť. V súčasnosti je Suunto popredným výrobcom počítačov pre potápačov, športových hodiniek a navigačných prístrojov. Čistý fínsky dizajn, perfektné remeselné spracovanie, najmodernejšie technológie a spoľahlivosť aj v extrémnych podmienkach. To robí Suunto hodinky výnimočnými.

 

Lorus logo

Hodinky Lorus sú mladším bratom značky Seiko. Založenie značky Lorus siaha do roku 1982, kedy sa Seiko rozhodlo vyrábať cenovo dostupnejšie modely, ale stále s vycibreným vzhľadom a kvalitným spracovaním. Postupne začala značka Lorus nadobúdať na popularite. Dnes už ponúka širokú paletu hodiniek a to aj so solárnym napájaním, kineticom, stopkami, budíkom, atď. Zázemie firmy Seiko je poznať a hodinky Lorus tak dosahujú skvelý pomer cena/výkon. My sme si túto značku vybrali práve pre jej cenovú dostupnosť v kombinácii s kvalitou.

 

Pulsar logo

Značka Pulsar drží svoje prvenstvo v uvedení svetovo prvých digitálnych hodinkách LED. Inšpirovali sa vesmírom a hviezdami. To všetko bolo v roku 1970. Úspešné a inovatívne značky si rýchlo všimol gigant Seiko a v roku 1978 spoločnosť kúpil. Tá sa tak stala strednou triedou hodiniek a vhodne dopĺňa sortiment Seiko. Nás Pulsar zaujal hlavne vďaka športovým hodinkám za veľmi priaznivé ceny.

 

Triwa logo

Švédske hodinky Triwa sú čerstvým prúdom dizajnových hodiniek, ktoré majú na svedomí mladí dizajnéri zo švédskeho Štokholmu. Značku Triwa založili v roku 2007 a rýchlo si našla svojich zákazníkov. Filozofiou Triwy je: "Navrhujeme len to, čo by sme sami nosili". Pekný dizajn a aktuálna popularita severských hodiniek nás priviedla k Triwa hodinkám.

 

Alfex logo

Švajčiarske hodinky Alfex dizajnové hodinky s nápaditým vzhľadom a vysoko kvalitným spracovaním. Medzi používané materiály patrí ušľachtilá antialergická oceľ, takže hodinky vyhľadávajú aj alergici. Firma Alfex sídli vo Švajčiarskom Lugane a má skúsenosti s výrobou hodiniek už od roku 1948.

0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo