Dámske hodinky Certina C006.207.16.051.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 45 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Nie je dostupné
Produkt momentálne nie je dostupný. Zanechajte nám email a dozviete sa ako prvé, že je opäť skladom.
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina C006.207.16.051.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
11,20 mm
Priemer puzdra
30 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina C006.207.16.051.00
Parametre a funkcie
Parametre
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 45 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA 2671
Rezerva chodu 38 hodín
Presnosť chodu v sekundách -10/+25 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 30 mm
Výška puzdra 11,20 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm