100%
zákazníkov doporučuje

O nás

V Helveti.sk sme nadšenci do hodiniek a úzko sa špecializujeme na vybrané značky. Svojim produktom rozumieme a dokážeme Vám vždy úprimne poradiť a vyjsť v ústrety. Láska k hodinkám v nás rastie už od prvých hodiniek predaných na vysokoškolských internátoch v roku 2010. Jiří Štencek tu začínal so značkou Wenger, ku ktorej pridával postupom času ďalšie a ďalšie.

Robíme hodinkami radosť

Našim cieľom je spokojnosť a radosť našich zákazníkov z nových hodiniek, ktoré presne splnia ich požiadavky. Sme autorizovaní predajcovia a našim hodinkám maximálne veríme. Poskytujeme na ne 5 rokov záruky, ročné poistenie hodiniek a garantujeme originalitu tovaru.

Hodinky nás bavia a preto sme nielen predajcovia, ale zdieľame svoje znalosti na našom blogu, točíme videá a všetky hodinky fotíme.

názov Helveti? Od svojho počiatku sa sústreďujeme hlavne na švajčiarske značky. Názov preto vznikol odvodením od latinského mena Helvetia, ktoré označuje oblasť Švajčiarska. Podrobnosti nájdete na blogu.

Zásady

Dúfame, že naše zásady prispejú k Vašej spokojnosti a vyberiete si nás za Vášho dodávateľa hodiniek. Všetky výhody nájdete na stránke Prečo u nás.

  • Zákazník je u nás na prvom mieste, máme individuálny prístup.
  • Predáváme len kvalitné hodinky, ktorým veríme.
  • Vždy dávame niečo navyše, oproti iným obchodom.
  • Svojim hodinkám rozumieme!
  • Snažíme sa pomáhať.
  • Predáváme znalosti a skúsenosti ďalej.

 

Recenze zákazníků Helveti.czSpecialisté na hodinkyAutorizovaný prodejce hodinekSkvělý zákaznický servisAutorizovaný prodejce hodinek Tissot

 

Autorizovaný predajca značiek


Špecializované obchody

Hlavný eshop Helveti.cz bol spustený začiatkom októbra 2014 a obsahuje všetky naše značky hodiniek na jednom mieste. Ďalej prevádzkujeme tri úzko špecializované e-shopy.


Hodinky Wenger eshop

Prvá značka a prvý eshop

Náš prvý eshop (založený roku 2010) nesie názov HodinkyWenger.cz a úzko sa špecializuje na značku Wenger. K hodinkám tohto výrobcu pridávame aj vojenský nôž ako darček.

Hodinky Traser eshop

Fascinace Traserem

V roku 2012 sme sa zbláznili do švajčiarskeho Trasera a spustili eshop HodinkyTraser.cz, kde nájdete hodinky Traser s najlepšou luminiscenčnou technológiou na trhu - Trigalight ®

Hodinky Boccia Titanium eshop

Doba titánová

Tretím špecializovaným eshopem je HodinkyBoccia.cz, kde ponúkame nemecké hodinky Boccia Titanium. Tie sa vyznačujú použitím materiálov: titán a keramika. Sú tak vhodné pre ľudí s alergiou na nikel a zinok.

Blog Helveti

Na blogu pre vás (v češtine) pripravujeme recenzie, novinky, tipy a triky z hodinkového sveta. V rubrikách sa dočítate o Hodinkách mesiaca, ktoré z toho najzaujímavejšieho vyberajú našu garanti, alebo v Hodinárskej akadémii zistíte ako na to.

Do nášho portfólia patrí aj online magazín venovaný hodinkám d167a05dc99ef62f949e718a09949df0ac603386 — NosimeHodinky.cz15,200+ zákazníkov
Spokojných
7,100+ Typu hodiniek
v ponuke
9,200+ Zodpovedaných
otázok
2,800+ Článkov
o hodinkách
900+ Vykúzlených
úsmevov


Skvelý tím odborníkov
Množstvo ďalších skvelých ľudí

V zástupe je ešte celý rad ďalších ľudí, ktorí nám pomáhajú a iba vďaka nim sme tam, kde sme. Veľmi si ich spolupráca a pomoc vážime. Ďakujeme!
Seiko Astron
Orient Star
Alpina
Frederique Constant
Chronotechna
Pouzdro


História Helveti


Hodinky Wenger eshop

Marec 2011

Všetko sa začalo jednou značkou, jedným e-shopom a jedinou osobou. Jiří Štencek sa po nákupe vlastných hodiniek rozhodol predávať značku Wenger na svojom e-shope HodinkyWenger.cz (založené 2010). Predaj začína z vysokoškolských internátov.

Helveti s.r.o.   Hodinky Traser eshop

Rok 2012

Kupujeme a obnovujeme online magazín o hodinkách NosimeHodinky.czRozrastá ako tím, tak aj ponúkané značky. V polovici roku 2012 naberáme značku Traser. Prevádzkareň a sklad je na pamätnej adrese Na Špitálsku 7, Praha - Karlín. Logickým vyústením ďalšieho rastu obratu bolo založenie firmy Helveti s.r.o.

Prodejna hodinek Praha Helveti.cz     Hodinky Boccia eshop     Hodinky Wenger eshop

Rok 2013

Sťahujeme sa do novších a reprezentatívnejších priestorov a priberáme tretieho člena tímu - Jakuba. Po roku od posledného prírastku priberáme pod krídla prvú mimošvajčiarsku značku Boccia TitaniumObratovo rastieme oproti roku 2012 o 135 %. 

Prodejna hodinek Praha Helveti.cz     Hodinky Seiko a Victorinox eshop

Rok 2014

Sťahujeme sa do priestrannejšieho prízemia. Na priestore 73 m2 vzniká showroom a oddelený sklad. Predajňa je hotová! Spúšťame e-shop Helveti.cz, ktorý agreguje všetky naše doterajšie značky a s veľkou radosťou pridávame obľúbené Seiko a Victorinox. Rastieme o 76 %.

Značky hodinek

Rok 2015

Rok 2015 bol v znamení rozširovania. Privítali sme 3 nových kolegov a pod krídla sme za veľkých ovácií získali značky Certina, Luminox, Citizen, Swiss Military Hanowa a Bering. Rast sa "spomalil" na 43 %.

Hodinky Casio eshop    Náš tým   Růst 66%

Rok 2016

Stávame sa partnermi dobročinných organizácií UNICEF a Lekárov bez hraníc. S produktmi pomáhajú noví kolegovia Martin, Darča, Ondra a Fanda a máme ďalšie značky TriwaCasioDavosa a Epos. Outdoor segment dopĺňa legenda Suunto. Rástli sme o skvelých 66%, dokončili predajňu, náš fotoateliér a zvládli rekordný vianočný nápor.

Růst 25 % a nový člen týmu

Rok 2017

Pribrzdili sme s akvizíciou nových značiek. Rozlúčili sme sa s Alfexom a privítali Junkers a Zeppelin. Celkom sme tak obhospodarovali portfólio 19 značiek. Rok 2017 bol tiež v znamení optimalizácie procesov a navyšovania skladu. Do tímu prišiel Jirka Bareš a Roman Procházka. Obratovo sme rástli o 25 %, čo nám urobilo veľkú radosť.

Tissot hodinky    Nový člen týmu Helveti

Rok 2018

Veľký krok pre Helveti! Podarilo sa nám získať tak zásadné značky ako Tissot, Junghans, Bulova a Alpina. Tie nás opäť posúvajú vytýčeným smerom. Zároveň sme portfólio doplnili o Orient, Swiss Military by Chrono a Festinu. Na dlhšiu dobu tak máme s novými značkami splnené a v portfóliu je ich 26. Nastupuje k nám hneď dvojica nových kolegov Martin Jasovský a Šimon Vlásenko.

Hodinky MeisterSinger

Rok 2019

Získavame unikátnu značku MeisterSinger. Tým posilnila Katka Jiříčková a Egor Erushin. Vystavujeme hodinky Bulova na výstave SEW 2019. Nádherná udalosť a krásne spomienky na stretnutie s našimi zákazníkmi a fanúšikmi hodiniek.

Helveti.cz eshop

Október 2020

Spúšťame novú verziu Helveti.cz a špecializovaných eshopov HodinkyWenger.czHodinkyTraser.cz a HodinkyBoccia.cz. Za celú históriu ide o jeden z najväčších míľnikov firmy.

Značky hodinek

Rok 2021

Obratovo rastieme o cca 43%, stále nemáme otvorenú predajňu (mala byť v septembri), skúšame predaj šperkov, vítame nové značky Claude Bernard, Iron AnnieBall, Edox a slovenský Biatec. Na otázku "Vy nemáte Garmin?" – odpovedáme už áno 😉 Od roku 2020 prechádza republika Covidom... My sa ale napriek tomu rozrastáme. Nastupuje k nám Radim Kubeček, Simona Koníčková a Fanda Žváček.

Prodejna hodinek Praha Helveti.cz    Nový člen týmu Helveti

Február 2022

Otvárame novú predajňu v Prahe Holešoviciach na adrese Dukelských hrdinov 3 v mieste známom ako "U Kráľa železníc". Rozširujeme ponuku o niekoľko značiek, pre ktoré sme predtým nemali priestor a ani dosť reprezentatívne priestory. Do tímu priberáme skúsenú Moniku Ditrichovú a Michaelu Hofmanovú. Veľký krok pre Helveti!

September 2022

S novou predajňou si plníme sny a vítame v Helveti značky: Mido, Maurice Lacroix, Fortis, Mondaine. Už pár mesiacov u nás môžete tiež zakúpiť luxusné perá Parker, Waterman, Lamy a diáre a zápisníky Moleskine.

a ďalej ...

Máme smelé plány do budúcna, ale predovšetkým… chceme naďalej prinášať radosť našim zákazníkom a budeme robiť maximum pre to, aby ste s nami boli stále takí spokojní.Teraz je pravý čas na nové hodinky

Zdvihnite telefón, napíšte e-mail alebo sa v e-shope presvedčte sami. Úvodné porozprávanie o hodinkách od nás máte zadarmo ako darček. A potom už sa sami rozhodnete, aké sú tie pravé.


Najpredávanejšie hodinky0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo