100%
zákazníkov doporučuje

Náš tím

Sme tím nadšencov do hodiniek, ktorí sa snažia robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov.

A mimo tu predstavených kolegov je v zástupe ešte celý rad ďalších ľudí, ktorí nám pomáhajú a iba vďaka nim sme tam, kde sme. Veľmi si ich spoluprácu a pomoc vážime. Ďakujeme!

Skvelý tím odborníkov


Jiří Štencek

Jiří Štencek — majiteľ     +420777056319

Zakladateľ prvého eshopu a samotnej firmy Helveti s.r.o. Okrem toho, že zaisťuje plynulý chod firmy a jej propagáciu sa stará aj o komunikáciu s distribútormi. Pokiaľ je ale na predajni, tak vám veľmi rád poradí s hodinkami a ich výberom.

Hodiniek som vyskúšal celý rad: Victorinox Airboss, Certin, Traser Mil-G, Boccia, Suunto (Spartan a Core), Garmin Fenix 6X, Seiko Sumo a iné. Práca s hodinkami je vlastne také prekliatie neustáleho lákadla.

Nosia hodinkyJakub Novák

Jakub Novák — produktový manažér     +420774272737

Jakub vám rád pomôže pri výbere hodiniek, prevedie vás celým objednávkovým procesom alebo ochotne poradí s reklamáciou. Jakub sa tiež stará aj o časť prevádzkovej agendy a je k dispozícii ohľadom riešenia rôznych záležitostí. Na jeho hlavu padá aj zodpovednosť za tok peňazí vo firme. Pod svojimi krídlami má značky Wenger, Victorinox a Traser, ktoré tiež nosia osobne na svojom zápästí (nie všetky naraz)🙂. Vo voľnom čase rád cestuje obytným vozidlom, na dlhšie vzdialenosti letecky. Má rád počúvanie prevažne elektronickej hudby.

Nosia hodinkyDarina Vokrojová

Darina Vokrojová — špecialistka Seiko a Casio     +420774272737

Darča je špecialistka na Seiko, Casio, Bulova, Orient, Orient Star ak tomu si pribrala ešte Bulovu a Laco. Medzi jej ďalšie záujmy vedľa hodiniek patria knihy, turistika, cestovanie a dobré víno. Sme pyšní, že sa v roku 2020 stala úspešnou absolventkou hodinárskej školy v Jihlave.

Mimo nami ponúkané hodinky Darča nosia napríklad Seiko SARB033, SARB017, Seiko Burke, Seiko Type II, Seiko 7A38, Seiko SNK809.

Nosia hodinkyJiří Bareš

Jiří Bareš — špecialista mechanických hodiniek     +420774272737

Jirka patrí k veľkým fanúšikom mechanických hodiniek a u nás sa špecializuje na hodinky Citizen, Mido, Ball, Frederique Constant, Alpina a Junghans. Veľmi ochotne vám ale poradia pri každej značke, pretože hodinky sú jeho vášeň. Inak je to milovník aktívneho (florbal) aj pasívneho športovania, hrdý otec a obdivovateľ hodinárskeho umenia.

Keby sme tu mali vypísať podrobne všetky Jirkovej hodinky, tak nezostane miesto pre ostatných. Preto len súpis ďalších hodiniek: Vostok Amphibia, погодь! Vostok Amphibia, , Seiko „Monster“, Seiko SKX009K1, Prim Sport 2, Fortis B-42 Marinemaster white 647.11.42, Fortis Official Cosmonauts 647.10.11 M, Captain Willard, San Martin.

Plány do budúcna: „Veľmi ma láka vlastniť niektorý zo skeletónov švajčiarskej značky Epos, prípadne nejaký model so strojčekom Unitas s mimostrednou sekundovou rúčkou, alebo napríklad model Alpiner 4 od značky Alpina. Hoci som zástancom mechanických hodiniek, nedá mi spať Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot (už ich nosím.) Rád by som tiež získal limitku Fortis Official Cosmonauts ISS a každú chvíľu ma napadne nejaký kus, o ktorom som si istý, že by moju zbierku obohatil."

Nosia hodinkyMartin Jasovský

Martin Jasovský — špecialista Tissot a Certina     +420774272737

Martin je skúseným matadorom vo svete hodiniek. Vzdeláva sa v histórii aj mechanike hodiniek a je držiteľom certifikátu z hodinárskej školy v Jihlave. U nás má na starosti značky Tissot, Certina, MeisterSinger a Boccia Titanium. Voľný čas venuje turistike a športu. Rád tiež rozoberá (a niekedy aj zloží) hodinky všetkého druhu.

Medzi jeho kúsky patria: Nomos Club, Universal Genéve Polerouter Super, Christopher Ward C60 Trident 300 Quartz a Seiko 5 SNX123.

Nosia hodinkyŠimon Vlásenko

Šimon Vlásenko — expedície a Garmin špecialista     +420774272737

Šimon je nováčikom vo svete hodiniek. Sám hovorí: "Predtým som sa o hodinky tak nezaujímal, ale práca v Helveti mi tento krásny svet ukázala a doslova ma učaroval". U nás má na starosť expedíciu a značky Garmin, Luminox, Zeppelin a Swiss Military Hanowa. Voľný čas trávi s priateľmi a taktiež je veľkým fanúšikom futbalu.

Nosia hodinkyKateřina Jiříčková

Kateřina Jiříčková — vedúca expedície a špecialistka Edox     +420774272737

Katka sa stará o to, aby ste vaše hodinky mohli nosiť čo najskôr. A pretože je naozaj rýchla, tak vo väčšine prípadov nosíte hodinky do 24 hodín od objednania. Okrem toho sa stará o značky Edox, Festina a Bering.

Nosia hodinkyFrantišek Žváček

František Žváček — expedícia, špecialista na Claude Bernard a perá a diáre     +420774272737

František má u nás na starosti značku Claude Bernard a luxusné perá a diáre. Okrem toho rieši reklamácie a stará sa o zabalenie objednávok tak, aby zákazníkom dorazili vždy ako v bavlnke. Stretnúť ho môžete aj na predajni, alebo ho počuť v telefóne.

Nosia hodinkyMichaela Hofmanová

Michaela Hofmanová — špecialistka Junkers, Candino, Vostok     +420774744763

Míša je v hodinárskom odbore zatiaľ nováčikom, avšak je to oblasť, v ktorej sa s radosťou vzdeláva a rozvíja. U nás má na starosti hodinky Junkers, Vostok Europe, Alexander Shorokhoff a taktiež Candino. Okrem toho, že jej prirástli k srdcu hodinky, miluje aj knihy, fotenie a cestovanie.

Nosia hodinkyMonika Ditrichová

Monika Ditrichová — vedúca predajne Holešovice, špecialistka na šperky     +420774272737

Monika na starosti značky Festina, Boccia a šperky. Čo je ale pre nás dôležitejšie – fantasticky sa stará o holešovickú predajňu, takže vám vďaka nej môžeme hodinky predviesť v tom najlepšom svetle. Relaxuje jazdou na bicykli a rada cestuje.

Nosia hodinkySimona Koníčková

Simona Koníčková — marketingová manažérka    

Simona pre vás zaisťuje prísun čerstvých informácií. Servíruje vám z Helveti to najlepšie cez e-shop, blog, mail alebo napríklad rádio. Inými slovami vylepšuje fungovanie našich webov, vytvára grafiku, píše, edituje a vymýšľa, ako vás nadchnúť našimi úžasnými hodinkami. Oddanosť tímu Helveti hodinkovému svetu je dosť nákazlivá, takže jej zápästie čoskoro začnú aj plniť hodinky, a vraj to budú jednoznačne tie mechanické.

Nosia hodinkyBarbora Šebestíková

Barbora Šebestíková — správca produktov    

Bára sa u nás stará najmä o produkty na e-shope. Jej úlohou je postarať sa, aby ste mali vždy po ruke tie najčerstvejšie novinky - prehľadne usporiadané, s výstižným popisom a množstvom fotografií. Stará sa nielen o produkty na našom českom eshope, ale venuje sa aj ich prekladaniu do iných jazykových mutácií. Veľa času trávia aj na satelitných weboch, kde sa stará o ich obsah. Bára svet hodiniek ešte len spoznáva, avšak zo všetkého najviac dáva prednosť hodinkám s jednoduchým, zladeným štýlom a elegantným dizajnom. Predovšetkým potom modelom od značky Bering a Wenger.

Nosia hodinkyOlívie Dvořáková

Olívie Dvořáková — fotografka    

Olivie fotí produktové fotky a natáča videá. A práve vďaka jej práci máte možnosť si hodinky pozrieť z rôznych uhlov a lepšie sa tak rozhodnúť pri ich výbere.

Nosia hodinky

0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo