Švajčiarsky strojček ETA Powermatic 80.111 má 23 kameňov a maximálnu rezervu chodu až 80 hodín. Frekvenciastroja je 3 Hz (21600 polúderov za hodinu).
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Certina |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | ETA Powermatic 80.111 |
| Rezerva chodu | 80 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+25 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Otočná luneta | Nie |
| Luminiscencia | Nie |
| Ďalšie funkcie | 23 kameňov, Frekvencia 3 Hz (21.600 polokmitov/hodina) |