Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Plast
Materiál sklíčka
Hmotnosť
32 g
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Garmin Forerunner 45S Optic Black 010-02156-12 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Jeho funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro športových GPS hodiniek Garmin Forerunner 45S Optic Black 010-02156-12 je vyrobené z plastu. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných hlavne pri športe. Veľkosť puzdra je stredne veľká, a to 39 mm.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM ), čo možno prirovnať k sprchovaniu, umývaniu rúk. Hodinky majú aj pohodlný silikónový remienok. Farebný displej Chroma je chránený minerálnym sklíčkom.
Špecifikácie: Hodinky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vhodný na použitie v domácnosti:
7 dní v režime inteligentných hodiniek
Až 13 hodín v režime tréningu alebo GPS
Hudba.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 32 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | 7 dní v režime smartwatch až 13 hodín v režime tréning alebo GPS |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Plast |
| Rozmer puzdra | 39 mm |
| Výška puzdra | 11,4 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Čierna |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Bluetooth, Automatický kalendár, Krokomer, Srdcový tep, Ukazovateľ rezervy chodu, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz