Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a oceľ
Materiál sklíčka
Hmotnosť
50 g
Vodotesnosť
50 m
Športové hodinky Garmin Forerunner 945 PRO 010-02063-01 predtým 010-02562-12 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonností. Ich vlastnosti sa dajú využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Púzdro chytrých GPS hodiniek Garmin Forerunner 945 PRO 010-02063-01 je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je oceľová. V tomto prípade funguje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Tento model má väčšie puzdro a displej. Priemer displeja je 1,2.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM), čo možno prirovnať k sprchovaniu, umývaniu rúk. Hodinky majú aj pohodlný silikónový remienok. Farebný displej Chroma je chránený minerálnym sklom Gorilla Glass 3.
Špecifikácie:
až 14 dní v režime inteligentných hodiniek
až 36 hodín s GPS
až 10 hodín GPS + hudba
až 60 hodín UltraTrac</p
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 50 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 14 dní v režime smartwatch až 36 hodín s GPS až 10h GPS + hudba až 60h UltraTrac |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a oceľ |
| Rozmer puzdra | 47 mm |
| Výška puzdra | 13,7 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz