Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a oceľ
Materiál sklíčka
Hmotnosť
97 g
Vodotesnosť
100 m
Športové hodinky Garmin Tactix Delta PRO Sapphire 010-02357-01 predtým (010-02357-91 ) sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií, ako aj príslušníkov ozbrojených síl. Tieto hodinky spĺňajú vojenský štandard (MIL-STD-810G) pre odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, nárazom a vibráciám, vode a vlhkosti. Jeho funkcie možno využiť nielen pri športe a vojenských podujatiach, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro inteligentných hodiniek Garmin Tactix Delta PRO Sapphire GPS 010-02357-01 je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je oceľová. Materiály, povrch a dizajn hodiniek sú navrhnuté tak, aby priťahovali čo najmenej pozornosti a odrážali len minimum odleskov. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Priemer displeja je 1,4". Hodinky majú v pamäti predinštalované mapy s automatickou navigáciou, sú vybavené WiFi pripojením a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte (32 GB), do ktorej si môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer. Medzi špeciálne funkcie patrí podpora systémov nočného videnia, funkcia Jumpmaster na zoskoky z veľkých výšok, duálny súradnicový displej vrátane podpory systému MRGS, režim stealth a funkcia Kill Switch.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM ), a preto zvládne aj väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný chroma displej je chránený zafírovým sklíčkom.
Špecifikácie:
Až 21 dní v režime inteligentných hodiniek
Až 60 hodín v režime úplného záznamu GPS
Až 15 hodín záznamu GPS so súčasným prehrávaním hudby
až 120 hodín záznamu GPS v režime úspory energie
až 46 dní v expedičnom nahrávaní GPS
až 80 dní v úspornom režime hodiniek
Premietané body trasy označujú cieľ na základe vzdialenosti a smeru od vašej aktuálnej polohy. Ponúka režim slabého osvetlenia na použitie s nočným videním, záznam v režime Stealth (bez ukladania alebo zdieľania polohy), Kill Switch (na rýchle odstránenie všetkých uložených údajov o polohe) a JumpMaster pre výsadkárov. Teraz máte vhodné taktické vybavenie pre svoj zámer.
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť ľubovoľné slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek sa zmestí až 2000 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 97 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 60h s GPS, až 15h GPS + hudba, až 120h UltraTrac, až 21 dní v režime smart hodiniek, až 46 dní expedičný mód, až 80 dní v úspornom režime hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a oceľ |
| Rozmer puzdra | 51 mm |
| Výška puzdra | 14,9 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 26 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz