Zobraziť ďalšie produkty značky Seiko hodiny a budíky
Nástenné hodiny Seiko QXA799S sú nielen vynikajúcim doplnkom každej domácnosti, ale vďaka quartzovému strojčeku sú aj presným ukazovateľom času.
Hodiny Seiko QXA799S majú plastové puzdro a sú vybavené quartzovým strojčekom poháňaným batériou. Presvedčí vás hladkým chodom sekundovej ručičky a predovšetkým absolútne tichou prevádzkou. Zaujímavým prvkom je luminiscencia LumiBrite®, ktorá sa nachádza na celom povrchu ciferníka.
Batéria je súčasťou balenia.
| Určenie | Unisex |
| Hmotnosť | 720 g |
| Záruka | 2 roky |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodiny |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Plast |
| Rozmer puzdra | 40 cm |
| Výška puzdra | 4 cm |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Slonová kosť |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dátum | Nie |
| Luminiscencia | Áno, celý číselník |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.