100%
zákazníkov doporučuje

Voľné miesta

Do našich radov stále hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu hodinky predávať ešte lepšie. Ozvite sa nám a možno pri dobrej káve preberieme naše možnosti spolupráce.

hodinkový specialistaPredajca hodiniek a správca objednávok v eshope Hľadáme nového kolegu na správu objednávok v eshope, predaj hodiniek. Náplň práce: komunikácia so zákazníkmi a distribútormi, objednávky, reklamácie, práca s eshopom. Výhodou je: príjemné vystupovanie, predajné schopnosti, znalosti HTML a internetového marketingu, skúsenosti s eshopom a záujem o hodinky.
Momentálne veľmi aktuálne! Viac na našom blogu - Hľadáme do Helveti nového člena tímu.

 

hodinkový specialistaZnalec a nadšenec do hodiniek
Hľadáme kolegu, ktorý by nám pomohol s odbornou stránkou eshopu a hodinkami. Piloval produkty, písal odborné články, recenzie, ale možno aj aktívne predával v našej predajni. Hlavný prínos by mal byť predovšetkým pre našich zákazníkov. Možností je u nás viac a nebránime sa aj externej spolupráci. Súčasťou práce by bolo aj podieľanie sa na chode internetového eshopu. Znalosť hodiniek a nadšenie pre nich je veľkou výhodou. Poďte s nami robiť niečo, čo Vás baví a zákazníkom pomôže!

 

copywriterPravá ruka markeťáka
Hľadáme kolegu, ktorý by nám pomohol s linkbuildingom, písaním článkov a ich správou, tvorbou online kampaní. Súčasťou práce by bolo aj podieľanie sa na chode internetového eshopu spojené s predajom.

 

copywriterRedaktor / copywriter
Pre náš server Nosíme-Hodinky.cz hľadáme redaktora, ktorý sa zaujíma o hodinky.

 

Prácu je možné vykonávať na DPP, vlastný živnostenský list. Je možné pracovať tiež externe. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@helveti.cz.

 
0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo