Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a oceľ
Materiál sklíčka
Hmotnosť
72 g
Vodotesnosť
100 m
Garmin fenix6 PRO Sapphire, sivý/čierny náramok (MAP/Music) 010-02158-11 predtým 010-02158-92 je ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Jeho funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení. Súčasťou balenia je TOPO Czech PRO Voucher - kód na stiahnutie mapy.
Puzdro inteligentných GPS hodiniek Garmin fenix6 010-02158-11 je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je oceľová. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Tento model má stredne veľké puzdro (fénix6) a displej. Priemer displeja je 1,3" (v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Fénix5 Plus sa plocha displeja zväčšila o 18 %). Hodinky majú v pamäti predinštalované mapy s automatickou navigáciou, sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte (32 GB), do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo služieb na streamovanie hudby, ako sú Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM ), takže zvládne aj väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný chroma displej je chránený zafírovým sklíčkom, ktoré je maximálne odolné proti poškriabaniu.
Špecifikácie:
14 dní v režime inteligentných hodiniek
Až 36 hodín v režime úplného záznamu GPS
Až 10 hodín záznamu GPS so súčasným prehrávaním hudby
Až 72 hodín úsporného GPS záznamu
až 28 dní v režime expedičného nahrávania GPS
až 48 dní v úspornom režime hodiniek
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť ľubovoľné slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek Fenix 6 sa zmestí až 2000 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 72 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | 14 dní v režime smartwatch, až 36 hodín v plnohodnotnom GPS zázname, až 10 hodín GPS záznamu so súčasným prehrávaním hudby, až 72 hodín v úspornom GPS zázname, až 28 dní v expedičnom GPS zázname, až 48 dní v úspornom režime hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a oceľ |
| Rozmer puzdra | 47 mm |
| Výška puzdra | 14,7 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz