Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a oceľ
Materiál sklíčka
Hmotnosť
61 g
Vodotesnosť
100 m
Športové hodinky Garmin fenix6S PRO Glass, RoseGold/White Band (MAP/Music) 010-02159-11 predtým 010-02159-11 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých smerov. Ich funkcie sa dajú využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení. Súčasťou balenia je poukaz TOPO Czech PRO - kód na stiahnutie mapy.
Púzdro Garmin fenix6S PRO Sapphire, RoseGold/Grey Band (MAP/Music) 010-02159-11 smart GPS hodiniek je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je z nehrdzavejúcej ocele. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Tento model má najmenšiu veľkosť puzdra (Phoenix6S) a displej s priemerom 1,2". Hodinky majú v pamäti predinštalované mapy s automatickou navigáciou, sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte (64 GB), do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM), a preto zvládne aj intenzívny kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený upevňovacím systémom QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný chroma displej je chránený minerálnym sklom Gorilla Glass
Špecifikácie:
až 9 dní v režime inteligentných hodiniek
až 25 hodín v úplnom nahrávaní GPS
až 50 hodín v úspornom nahrávaní GPS
až 20 dní v expedičnom nahrávaní GPS
až 34 dní v úspornom režime hodiniek
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť akékoľvek slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 61 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | 9 dní v režime smartwatch až 25 hodín v plnohodnotnom GPS zázname až 50 hodín v úspornom GPS zázname až 20 dní v expedičnom GPS zázname až 34 dní v úspornom režime hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a oceľ |
| Rozmer puzdra | 42 mm |
| Výška puzdra | 13,8 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Čierna |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Biela |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz