Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Hmotnosť
52 g
Vodotesnosť
100 m
Športové hodinky Garmin Instinct Black Optic 010-02064-00 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých odvetví. Jeho funkcie sa dajú využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení. Tieto hodinky spĺňajú požiadavky vojenskej normy (MIL-STD-810G) na odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, nárazom a vibráciám, vode a vlhkosti.
Púzdro chytrých GPS hodiniek Garmin Instinct Black Optic 010-02064-00 je vyrobené z tvrdeného polyméru. Vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Hodinky umožňujú zaznamenávať a navigovať po vopred definovanej trase, ktorú zobrazujú na tzv. slepej mape vrátane orientačných bodov. Získate prehľad o profile trasy, smere pohybu, dôležitých orientačných bodoch, dosiahnutej a zostávajúcej vzdialenosti atď.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM), a preto zvládne väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom QuickFit® na upevnenie, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Čiernobiely displej je chránený minerálnym sklom. Priemer displeja je 23 mm a jeho rozlíšenie je 128 x 128 pixelov.
Špecifikácie:
2 týždne v režime inteligentných hodiniek
16 hodín v režime GPS (40 hodín UltraTrack)
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 52 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Vojenské, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | Až 16h s GPS, až 40h UltraTrac, až 14 dní v režime smart hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 15,3 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz