Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Corning® Gorilla® Glass 3
Hmotnosť
24 g
Vodotesnosť
50 m
Štýlové a elegantné hodinky s meraním dennej aktivity a srdcového tepu. Garmin Lily® - Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Jeho funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro hodiniek Garmin Lily® - Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 je vyrobené z eloxovaného hliníka, luneta je hliníková s PVD úpravou. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných pri športe i každodennom nosení.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM ), čo v tomto prípade znamená, že zvládne povrchové plávanie. Hodinky dopĺňa pohodlný kožený remienok. Monochromatický displej je chránený sklom Gorilla Glass 3
Špecifikácie: Hodinky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je súčasťou balenia:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Dámske, Unisex, Detské |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 24 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Spoločenské, Športové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 5 dní v režime chytrých hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 34,5 mm |
| Výška puzdra | 10,15 mm |
| Materiál sklíčka | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 14 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Sivá |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Bluetooth, Automatický kalendár, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Podsvietenie | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz