Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a oceľ
Materiál sklíčka
Power Sapphire™ (zafírové sklíčko so solárnym nabíjaním)
Hmotnosť
97 g
Vodotesnosť
100 m
Športové hodinky Garmin Tactix Delta PRO Solar Sapphire 010-02357-11 predtým 010-02357-92 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých profesií a príslušníkov ozbrojených síl. Tento variant má aj zafírové sklíčko so solárnym nabíjaním. Tieto hodinky spĺňajú vojenskú normu (MIL-STD-810G) pre odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, nárazom a vibráciám, vode a vlhkosti. Ich funkcie sa dajú využiť nielen pri športových a vojenských podujatiach, ale aj pri každodennom nosení.
Púzdro chytrých GPS hodiniek Garmin Tactix Delta PRO Solar Sapphire 010-02357-11 je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je oceľová. Materiály, povrch a dizajn hodiniek sú navrhnuté tak, aby vzbudzovali čo najmenej pozornosti a odrážali len minimálne odlesky. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Priemer displeja je 1,4". Hodinky majú v pamäti predinštalované mapy s automatickou navigáciou, sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte (32 GB), do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer. Medzi špeciálne funkcie patrí podpora systémov nočného videnia, funkcia Jumpmaster na zoskoky z veľkých výšok, duálny súradnicový displej vrátane podpory systému MRGS, režim stealth a funkcia Kill Switch.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM), a preto zvládne aj väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný nylonový popruh je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný chroma displej je chránený Sklom Power Sapphire™, čo je zafírové sklo nabíjané slnečnou energiou.
Špecifikácie:
až 21 dní v režime inteligentných hodiniek / až 24 dní so solárnym nabíjaním
až 60 hodín pri plnom nahrávaní GPS / až 66 hodín so solárnym nabíjaním
až 15 hodín nahrávania GPS so súčasným prehrávaním hudby / až 16 hodín so solárnym nabíjaním až 120 hodín úsporného záznamu GPS / až 148 hodín so solárnym nabíjaním
až 46 dní expedičného záznamu GPS / až 56 dní so solárnym nabíjaním
až 80 dní úsporného režimu hodiniek / až 120 dní so solárnym nabíjaním
Taktické funkcie: Premietané body trasy označujú cieľ na základe vzdialenosti a smeru od vašej aktuálnej polohy. Ponúka režim slabého osvetlenia na použitie s nočným videním, režim Stealth (bez ukladania alebo zdieľania polohy), Kill Switch (na rýchle odstránenie všetkých uložených údajov o polohe) a JumpMaster pre výsadkárov. Teraz máte vhodné taktické vybavenie pre svoju misiu.
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť akékoľvek slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek sa zmestí až 2000 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 97 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 60+6h s GPS, až 15+1h GPS + hudba, až 120+28h UltraTrac, až 21+3 dní v režime smart hodiniek, až 46+10 dní expedičný mód, až 80+40 dní v úspornom režime hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a oceľ |
| Rozmer puzdra | 51 mm |
| Výška puzdra | 14,9 mm |
| Materiál sklíčka | Power Sapphire™ (zafírové sklíčko so solárnym nabíjaním) |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 26 mm |
| Materiál pásku | Nylon |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz