Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Hmotnosť
46 g
Vodotesnosť
50 m
Športové hodinky Garmin Venu RoseGold/Sand Band 010-02173-23 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonností. Jeho funkcie sa dajú využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Púzdro chytrých GPS hodiniek Garmin Venu RoseGold/Sand Band 010-02173-23 je vyrobené z tvrdeného polyméru, luneta je oceľová s PVD úpravou. Vnútri tohto puzdra funguje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Hodinky sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte, do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM), čo v tomto prípade znamená, že zvládne plávanie na hladine. Pohodlný silikónový remienok je vybavený upevňovacím systémom QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný dotykový displej AMOLED je chránený sklom Gorilla Glass.
Displej AMOLED je energeticky náročnejší ako transflexný displej, ale má vyššie rozlíšenie. Obraz na displeji je plynulejší a výrazne jasnejší, zatiaľ čo displej AMOLED má v porovnaní s transflexným displejom výrazný jas, ale nie takú dobrú čitateľnosť na priamom slnečnom svetle. Vzhľadom na vyššiu spotrebu energie sú displeje AMOLED zvyčajne vypnuté a rozsvietia sa, keď sa chcete pozrieť na displej alebo keď sa na displeji zobrazí správa mobilného telefónu (hodinky Garmin VENU však môžete nastaviť aj tak, aby boli zapnuté nepretržite). Vypnutím displeja sa dosiahne dlhšia výdrž batérie.
Špecifikácie:
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť akékoľvek slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek sa zmestí až 500 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 46 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | 20h s GPS, 6h GPS + hudba, 5 dní v režime smart hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 43 mm |
| Výška puzdra | 12 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Béžová |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz