Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Hmotnosť
38 g
Vodotesnosť
50 m
Športové hodinky Garmin Venu Sq Music, Slate/Black Band 010-02426-10 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonností. Ich vlastnosti sa dajú využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Púzdro chytrých GPS hodiniek Garmin Venu Sq Music, Slate/Black Band 010-02426-10 je vyrobené z tvrdeného polyméru. Vnútri tohto puzdra funguje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Hodinky sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte, do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM), čo v tomto prípade znamená, že zvládne plávanie na hladine. Pohodlný silikónový remienok je vybavený upevňovacím systémom QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný dotykový displej LCD je chránený sklom Gorilla Glass.
Displej z tekutých kryštálov (LCD) má veľmi podobné vlastnosti ako displej AMOLED, ale nedosahuje taký kontrast. Jednotlivé pixely tu nie sú zdrojom svetla a displej používa ploché podsvietenie. Na prvý pohľad sú na nerozoznanie od technológie AMOLED a rovnako využívajú stmievanie displeja na dosiahnutie dlhšej výdrže (opäť je možné nastaviť režim nepretržitého svietenia na úkor výdrže).
Špecifikácie:
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť akékoľvek slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek sa zmestí až 500 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 38 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 14 hodín v GPS režime alebo až 5 hodín GPS + počúvanie hudby, až 6 dní v režime chytrých hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 37 x 40 mm |
| Výška puzdra | 12 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Hranaté |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Bluetooth, Automatický kalendár, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz