Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Hmotnosť
50 g
Vodotesnosť
50 m
Športové hodinky Garmin vívoactive4 Silver/Grey Band 010-02174-03 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Ich funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro inteligentných GPS hodiniek Garmin vívoactive4 Silver/Gray Band 010-02174-03 je vyrobené z tvrdeného polyméru, luneta je oceľová. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe. Hodinky sú vybavené WiFi pripojením a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte, do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako sú Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM ), čo v tomto prípade znamená, že zvládne aj povrchové plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný farebný dotykový displej je chránený sklom Gorilla Glass.
Špecifikácie:
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť ľubovoľné slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek sa zmestí až 500 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 50 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | 18h s GPS, 6h GPS + hudba, 8 dní v režime smart hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Sivá |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz