Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Hmotnosť
33 g
Vodotesnosť
Hybridné inteligentné hodinky Garmin vívomove Optic Sport Rose Gold - 010-01850-22 s klasickými ručičkami a dômyselne skrytým dotykovým displejom sa pýšia elegantným vzhľadom a množstvom praktických inteligentných, zdravotných a fitnes funkcií. Budú preto skvelým partnerom pri športe, spoločenských udalostiach, ale aj počas bežných pracovných dní.
Hodinky Vívomove Sport nielenže vyzerajú dobre k športovému oblečeniu, ale vďaka nim sa budete cítiť dobre po celý deň. Nielen to, s celým radom fitness a zdravotných funkcií vám pomôžu motivovať k cvičeniu a zdravšiemu životnému štýlu. Vďaka 40 mm puzdru z vysokopevnostného polyméru a hmotnosti 33,8 g hodinky dokonale padnú aj na menšie ženské zápästie.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM ), vďaka čomu zvládne bežný kontakt s vodou. Pohodlný 20 mm široký silikónový remienok so systémom QUICK RELEASE zaručuje maximálne pohodlie pri každodennom nosení aj pri športových aktivitách. Dotykový displej OLED s rozlíšením 72 × 154 pixelov sa môže pochváliť dobrou čitateľnosťou aj za zhoršených podmienok.
Vlastnosti:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Dámske, Unisex |
| Hmotnosť | 33 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Spoločenské, Športové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11 mm |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Ružové zlato |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Biela |
| Spona | Tŕňová |
| Dátum | Áno |
| Stopky | Áno |
| Budík | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz