Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér
Materiál sklíčka
Minerál K1
Hmotnosť
39 g
Vodotesnosť
50 m
Športové hodinky Garmin vivomove3S, RoseGold/Blue Band 010-02238-23 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Ich funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro inteligentných GPS hodiniek Garmin vivomove3S Sport, RoseGold/Blue Band 010-02238-23 je vyrobené z tvrdeného polyméru, luneta je oceľová s PVD úpravou. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných najmä pri športe.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM ), čo v tomto prípade znamená, že zvládne povrchové plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný dotykový displej OLED je chránený chemicky upraveným minerálnym sklíčkom.
Ako napovedá názov technológie, displeje využívajú na vytvorenie obrazu organické elektroluminiscenčné diódy. Na rozdiel od tekutých kryštálov v displejoch LCD ich netreba osvetľovať, pretože svetlo vytvárajú samy. V porovnaní s displejmi LCD majú preto displeje OLED výrazne nižšiu spotrebu energie.
Špecifikácie:
Hudba.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 39 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 12 dní v úspornom režime, až 5 dní v režime chytrých hodiniek |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér |
| Rozmer puzdra | 39 mm |
| Výška puzdra | 11 mm |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Zlatá |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Modrá |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Bluetooth, Automatický kalendár, Krokomer, Srdcový tep, Ukazovateľ rezervy chodu, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz