100%
zákazníkov doporučuje

Gravírovanie

Gravírovanie je najlepší spôsob, ako každé hodinky alebo luxusné perá premeniť na jedinečné kúsky. Práve preto sme pre Vás pripravili službu, vďaka ktorej môžete využiť gravírovanie ľubovoľného textu aj drobnej grafiky. Laserovým gravírovaním získate originálny darček nielen pre svojich najbližších, zároveň ho môžete využiť aj ako darček pre firemných partnerov.

Radi vygravírujeme:

  • Spodné viečka hodiniek, spony kovového náramku, bok puzdra aj korunku.
  • Telá, klipy alebo korunky luxusných pier z našej ponuky (označené štítkom "MOŽNO GRAVÍROVAŤ"). Na plastové perá negravírujeme.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že pri gravírovaní sa jedná o personalizovaný produkt, nie je možné ho vymeniť ani vrátiť. Záruka na produkt ako taká je ale samozrejme štandardná.

Ako postupovať?

  1. Vyberiete si produkt, ktorý si prajete gravírovať. Pokiaľ si nie ste s čímkoľvek istí, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám so všetkým poradíme.
  2. Do poznámky k objednávke uvediete, aký text chcete gravírovať. Zákazníci najčastejšie volia medzi fontami: 
  3. Arial, Times New Roman, Monotype Corsiva, Bree, Alex Brush, HouseScript, Sriracha a Nunito.
    Pokiaľ by sa Vám ale páčil iný font, samozrejme ho upravíme podľa Vašich predstáv. Okrem toho je možné gravírovať aj najrôznejšie motívy. Ak máte dopredu jasnejšiu predstavu, neváhajte nám ju popísať rovno do objednávky.
  4. Čo najskôr Vám zašleme vizuálne spracované náhľady. Najčastejšie zasielame tri rôzne návrhy.
  5. Po odsúhlasení posielame údaje k platbe a po zaplatení záväznej objednávky začneme s výrobou, ktorá spravidla trvá od schválenia 10 – 14 dní podľa aktuálneho vyťaženia.
  6. Akonáhle máme hotovo, posielame smerom k Vám alebo prichystáme na osobný odber.

Aká je cena gravírovania?

Cena za gravírovanie na hodinky je 33 EUR, gravírovanie na pero potom 16 EUR.

     

       0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo