100%
zákazníkov doporučuje

Videoprehliadka hodiniek

Videa hodinekChceme Vám v tejto dobe uľahčiť kúpu hodiniek čo najviac. Ako všetci vieme, často je rozhodujúcim momentom pri kúpe hodiniek možnosť si ich osobne prezrieť. Pokiaľ to z nejakého dôvodu nie je možné, pripravili sme pre Vás novú službu – možnosť prezrieť si hodinky cez videohovor.

Videoprehliadku hodiniek s Vami môžeme realizovať cez 4 najznámejšie aplikácie a to WhatsApp, Skype, Facetime alebo Hangouts. Stačí nás kontaktovať o aký model hodiniek máte záujem a dohodneme sa na termíne.

Rádi vám hodinky předvedeme před kamerou

Ako teda postupovať?

  1. Napíšte si kontakty. Kontaktujte nás buď telefonicky na čísle 774 272 737 alebo 774 744 763 alebo na email info@helveti.cz.
  2. Vyberte si hodinky. Stačí nám povedať, o ktoré hodinky máte záujem, a dohodneme sa na termíne videoprehliadke. Pre ľahšiu dohodu je najlepšie mať pripravené referenčné číslo hodiniek.
  3. Zvoľte si aplikáciu. Videoprehliadku hodiniek realizujeme prostredníctvom štyroch najbežnejšie používaných telefónnych aplikácií: WhatsApp, Facetime, Skype a Hangouts. Výber aplikácie bude záležať iba na Vás, podľa toho, ktorá Vám najlepšie vyhovuje.
  4. Už si voláme. V dohodnutý termín sa spojíme a videoprehliadka môže začať :)

Videá hodiniek

Náš tím pre Vás natáča videá hodiniek, aby bolo ich vyberanie a porovnávanie ešte jednoduchšie. Videá hodiniek nájdete pri detaile jednotlivých modelov v záložke video.

Záložka po kliknutí otevře videa k prohlédnutí

Nemáme video Vašich hodiniek?

Radi Vám video hodiniek na prianie natočíme a kompletne hodinky aj detailne nafotíme. Napíšte nám teda prosím, o ktoré hodinky by ste mali záujem a my ho v čo najkratšom čase natočíme, zostriháme a nahráme na náš e-shop/Youtube.

Všetky videá sú potom na pozeranie v našom YouTube kanáli.

Máte tip na video? Napíšte nám o ňom.

Ukážka videa

Kam ďalej0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo