100%
zákazníkov doporučuje

Pod krídlami Helveti prevádzkujeme

Helveti provozujeHlavným eshopom, ktorý prevádzkujeme, je Helveti.cz. Bol spustený začiatkom októbra 2014 a agreguje naše súčasné značky hodiniek do jedného miesta. Umožňuje nám budovať vlastné meno a spĺňa naše najvyššie požiadavky na pohodlný výber a nákup hodiniek. Dúfame, že to ako naši zákazníci cítite rovnako.

Vedľa Helveti.cz ešte prevádzkujeme štyri úzko špecializované e-shopy. Nižšie Vám ich postupne predstavíme. A pokiaľ Vás zaujíma všeobecne naša história, tak odporúčame nahliadnuť do sekcie O nás, kde sme pre túto príležitosť vytvorili našu cestu podnikaním vo forme infografiky.

Prvá značka a prvý eshop

Náš vôbec prvý eshop nesie názov www.hodinkywenger.cz a úzko sa špecializuje na značku Wenger. K hodinkám tohto výrobcu pridávame aj vojenský nôž ako darček.

Logo Wenger

Fascinácia Traserem

Ďalej sme v roku 2012 spustili eshop www.hodinkytraser.cz, kde nájdete hodinky Traser s najlepšou luminiscenčnou technológiou na trhu - trigalight®.

Logo Traser

Elegancia a dizajn - Alfex

Produktovo nám do portfólia zapadla aj značka Alfex, ktorú sme začali predávať v novembri roku 2012. Eshop nájdete na adrese www.hodinkyalfex.cz. Ide o dizajnové hodinky, ktoré potešia hlavne dámy.

Logo Alfex

Titán a keramika - Boccia

Posledným eshopom je HodinkyBoccia.cz, ktorý predáva nemecké hodinky Boccia Titanium. Tie sa vyznačujú použitím materiálu: titán a keramika. Sú tak vhodné pre ľudí s alergiou na nikel.

boccia-titanium-logo

S Helveti.cz prišlo Seiko, Certina a ďalšie

Aktuálne najnovším rozšírením nášho sortimentu sú značky hodiniek: Victorinox, CertinaSeiko, Luminox, CitizenLorus, Casio, Davosa a ďalšie. Tieto hodinky už u nás môžete teraz nakupovať. A to buď na tomto eshope alebo priamo na info@helveti.cz alebo telefonicky +420 774 272 737.
victorinox-seiko-lorus-pulsar

Do budúcna potom plánujeme ďalšie skvalitňovanie našich služieb a možno nejakú novú značku, ktorej sa budeme opäť maximálne venovať.

Do nášho portfólia patrí tiež online magazín venovaný hodinkám - www.nosime-hodinky.cz.

0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo