Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Polyamid
Materiál sklíčka
Hmotnosť
74 g
Vodotesnosť
100 m
Novinka od firmy Suunto, multisportovní hodinky s GPS a optickým měřením srdeční frekvence v nejlepší kvalitě na trhu! Ruční výroba ve Finsku, ocelová luneta a minerální sklíčko zajistí vysokou odolnost ve všech prostředích. Spartan Sport Wrist HR se může chlubit skvěle čitelným barevným dotykovým displejem, vodotěsností do 100m a výdrží baterie až 30 hodin v tréninkových režimech se zapnutou GPS. Přečtěte si o hodinkách více v recenzi!
Plně vybavené multisportovní hodinky s vysoce přesnou GPS v designu s nízkým profilem, díky kterému zvládnete sundat neopren v depu ještě rychleji a díky kterému jsou hodinky navíc elegantní i mimo sportoviště. S až 80 přednastevenými sportovními režimy jsou Suunto Spartan perfektním tréninkovým partnerem. Sledujte a sdílejte své pokroky, nejlepší výkony a trénujte efektivněji se Suunto Movescount. Najděte zde nejlepší trasy pro Vaše aktivity s použitím "heatmaps" a nechte hodinky, ať Vás trasou provedou. Popřete logiku a dosáhněte skvělých výkonů ještě dnes!
Vlastnosti:
Balení obsahuje hodinky, USB kabel, snímač srdeční frekvence Suunto Smart Sensor, uživatelskou příručku a kartu záruky.
Celým označením jde o Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black + HR Belt SS023364000.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 74 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Polyamid |
| Rozmer puzdra | 50 mm |
| Výška puzdra | 16,8 mm |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Šedá |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Riadené GPS, Podsvietenie, Bluetooth, Výškomer |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Riadené GPS / Rádiom | GPS |
| Ďalšie funkcie | farebný dotykový displej, GPS navigácia a tracking, optické snímanie srdcovej frekvencie, športové metriky, monitor dennej aktivity, vibračné upozornenie |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz