| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Alpina Startimer Pilot Automatic AL-525BW4S36 oslovia nielen leteckých nadšencov, ale aj fanúšikov univerzálnych hodiniek. Vďaka svojim vlastnostiam a dizajnu sú vhodné nielen na zápästie pilotov, ale aj na každodenné nosenie. Alpina ním oživuje modelový rad Startimer, ktorý prvýkrát uviedla na trh v roku 2011.
Hodinky Alpina Startimer Pilot Automatic AL-525BW4S36 poháňa švajčiarsky mechanický automatický strojček AL-525 (vychádzajúci zo strojčeka La Joux-Perret) s 24 drahokamami, ktorý pracuje s frekvenciou 28 800 polofrekvencií za hodinu a disponuje ukazovateľom dátumu na pozícii šiestich hodín. Rezerva náťahu je pôsobivých 68 hodín. Strojček má aj možnosť ručného naťahovania korunkou a funkciu hacking (zastavenie sekundovej ručičky pri nastavovaní času).
Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a jeho priemer je 40 mm, čo je skvelá veľkosť pre väčšinu zápästí. Puzdro je doplnené čiernym remienkom v kombinácii koža/textil s tŕňovou sponou. Nožičky a boky puzdra majú zvislý saténový výbrus, skosené hrany sú vyleštené do zrkadlového lesku a luneta nesie kruhový saténový výbrus. Puzdro potom dopĺňa veľká korunka s výrazným ryhovaním pre lepšie uchopenie a manipuláciu. Na zadnom uzávere sa nachádza letecký motív vzdávajúci hold prvým pilotom. Grafika je v štýle ArtDeco, charakteristickom pre obdobie, keď značka Alpina uviedla na trh svoje letecké hodinky.
Priehľadný čierny ciferník je vyvedený v leteckom štýle. Jeho stred zdobí zrnitý povrch so zamatovým efektom. Každá číslica je vyrobená z jedného kusu luminiscenčného materiálu a je aplikovaná na ciferník, rovnako ako logo Alpina na pozícii 12 hodín. Ciferník je chránený zafírovým sklíčkom, ktoré je mimoriadne odolné proti poškriabaniu. Vodotesnosť týchto hodiniek je 100 m, takže bez problémov zvládnu napríklad plávanie.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Alpina |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Letecké |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | AL-525 |
| Rezerva chodu | 68 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11,5 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 21 mm |
| Materiál pásku | Koža a látka |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Alpina Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Startimer Pánske čierne hodinky Startimer Pilot Automatic Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske letecké hodinky Startimer Pilot Automatic Pánske mechanické hodinky Pánske hodinky s koženým remienkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky Alpina
Alpina je pre nás opäť krokom vyššie, krokom medzi tradičných výrobcov hodiniek, ktorí sa vyznačujú niečím inovatívnym. História Alpiny siaha až do roku 1883. Napriek tomu zostala modernou značkou a dôkazom sú nové modely s inteligentnými funkciami (smartwatch). Na konte má Alpina niekoľko hodinárskych patentov a vlastných riešení: Flyback chronograph, Tourbillon a večný kalendár. Značka je nám veľmi sympatická svojim športovým prístupom.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Alpina.
Informácie o výrobcovi: Alpina Watch International SA, Rte de la Galaise 8, 1228 Plan-les-Ouates, Švajčiarsko / contact@alpina-watches.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: