Pánske hodinky Aviator MIG-29 SMT M.2.30.0.220.6
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 150 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 3 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Aviator
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Aviator
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Aviator MIG-29 SMT M.2.30.0.220.6
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
30 mm
Výška puzdra
13,5 mm
Priemer puzdra
47 mm
Parametre
Značka Aviator
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 150 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Letecké
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček Ronda 5030.D
Presnosť chodu v sekundách -10/+20 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 47 mm
Výška puzdra 13,5 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Hranaté
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 30 mm