| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s DLC |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ s DLC
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
100 m
Kolekcia Fusion stelesňuje spojenie ikonických prvkov najlegendárnejších modelov s integrovaným náramkom v histórii hodinárstva.
Model Biatec Fusion 03 sa pýši 39 mm puzdrom z nehrdzavejúcej ocele 316L s čiernou povrchovou úpravou DLC, pričom na puzdre a náramku je použitá kombinácia leštených a brúsených povrchov. Vďaka technológii NanTec puzdro aj náramok modelu Biatec Fusion 01 bez problémov odolávajú náročnému zaobchádzaniu. Táto technológia zaručuje, že si hodinky zachovajú svoj lesk a krásu aj po rokoch nosenia.
Na prvý pohľad nájdeme na jedinečnom čiernom ciferníku okrem 3D indexov a ručičiek, ktoré sú vybavené technológiou Super-LumiNova BGW9, aj tradičné 3D logo značky s názvom kolekcie. Celý ciferník je potom chránený predným zafírovým sklíčkom s obojstrannou antireflexnou úpravou.
O mimoriadny pôžitok z hodiniek sa okrem iného stará aj pohľad na ozdobný švajčiarsky strojček Sellita SW300 TOP s automatickým náťahom a rezervou chodu 56 hodín. Je vybavený systémami Hackig a Incabloc. Jeho prácu možno pozorovať cez leštené zafírové sklíčko, ktoré držia na svojom mieste 4 skrutky.
Zvýšenú bezpečnosť hodiniek zabezpečuje špeciálne gumové tesnenie odolné voči chemikáliám, oceľová ochrana veľkej korunky s logom Biatec a vodotesnosť 100 m.
Náramok so šírkou 20 mm je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s povrchovou úpravou NanTec a je vybavený systémom rýchleho uvoľnenia a motýlikovou sponou s mikroreguláciou, ktorá umožňuje pohodlné nastavenie celkovej dĺžky.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Biatec |
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Slovenské |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Sellita SW300 |
| Rezerva chodu | 56 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s DLC |
| Rozmer puzdra | 39 x 47 mm |
| Výška puzdra | 9 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 47,4 mm |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ s DLC |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Motýľová spona |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Luminiscencia | SuperLumiNova |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske automatické hodinky Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Exclusive Dámske čierne hodinky Pánske čierne hodinky Dámske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky nad 400 EUR Dámske mechanické hodinky Dámske slovenské hodinky Exclusive Pánske mechanické hodinky Pánske slovenské hodinky Biatec Dámske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske hodinky Biatec Pánske hodinky Biatec
Slovo „Biatec“ (alebo „Biatex“) pochádza pravdepodobne od mena panovníka, ktorý sa začal objavovať na starých keltských minciach razených na území dnešnej Bratislavy približne v prvom storočí pred naším letopočtom. Rovnako je to názov, ktorý sa používa na označenie samotných mincí. Tento názov dnes nesie mladá slovenská hodinárska značka, ktorá týmto odkazuje na pevné spojenie so slovenským národným dedičstvom.
Značka Biatec vyrába moderné mechanické hodinky, v ktorých sa snúbia moderné technológie s jednoduchou eleganciou. Vo svojich hodinkách používa kvalitné švajčiarske mechanické strojčeky. Dizajn hodiniek Biatec je elegantný a štýlový, napriek tomu jednoduchý, pričom sa inšpiruje slovenským národným dedičstvom, ako aj významnými slovenskými symbolmi alebo svetovými technologickými výdobytkami minulosti. Za všetko hovorí ich motto: "Hľadanie dokonalosti..."
Informácie o výrobcovi: Pod dráhami 11, 96001 Zvolen, Slovensko / info@biatecwatches.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: