| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 30 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
30 g
Vodotesnosť
100 m
Casio Baby-G BGD-565SC-1ER sú dámske športové hodinky, ktoré kombinujú ikonický hranatý dizajn s moderným farebným prevedením inšpirovaným pouličnou módou. Vďaka kompaktným rozmerom a odolnej konštrukcii sú ideálnou voľbou pre ležérny štýl aj aktívny život.
Model vychádza z klasického tvaru radu Baby-G, ktorý je obľúbený pre svoju jednoduchosť a nadčasový vzhľad, tentoraz však prichádza v sviežom farebnom prevedení, ktoré hodinkám dodáva hravý charakter.
Hodinky Casio Baby-G BGD 565SC-1 majú prehľadný digitálny displej zobrazujúci dátum, deň v týždni a praktické funkcie, ako sú stopky, časovač odpočítavania alebo budík. Kalendár hodiniek je plne automatický. Displej je chránený minerálnym sklíčkom.
Pre ľahkú čitateľnosť za zhoršených svetelných podmienok sú hodinky vybavené LED osvetlením displeja. S tým súvisí aj praktická funkcia rozsvietenia displeja pri aktivácii budíka, odpočítavania, signalizácie hodín atď.
Vďaka puzdru s priemerom 37,9 mm patrí model medzi menšie pohodlné hodinky, ktoré perfektne sedia na zápästí. Vodotesnosť tohto modelu je100 m, takže s hodinkami môžete bez problémov plávať.
Modelový rad Casio Baby-G je určený pre ženy, ktoré chcú skombinovať odolnosť a širší rozsah funkcií športových hodiniek s módnym vzhľadom. Všetky modely tohto celosvetovo obľúbeného radu sú odolnejšie voči otrasom a nárazom ako bežné hodinky a vydržia aktívny životný štýl.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Casio |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 30 g |
| Záruka | 2 roky |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | 3523 |
| Rezerva chodu | 3 roky |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/100 sek. |
| Materiál puzdra | Plast |
| Rozmer puzdra | 42,1 × 37,9 mm |
| Výška puzdra | 11,3 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Číra |
| Tvar puzdra | Hranaté |
| Farba puzdra | Čierne |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Sivá |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Automatický kalendár |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ďalšie funkcie | Režim 12/24, automatický kalendár, stopky s odpočítavaním, osvetlenie displeja budíka atď. |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske hodinky do 80 EUR Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 200 EUR Dámske japonské hodinky Dámske strieborné hodinky Dámske športové hodinky Baby-G Baby-G Dámske čierne hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky Casio Dámske hodinky novinky Dámske plastové hodinky Dámske hodinky s budíkom Dámske hodinky s dátumom Dámske hodinky so stopkami Hodinky darček pre ženu Casio Dámske hodinky s minerálnym sklíčkom Dámske odolné hodinky
Japonské Casio patria medzi najpredávanejšie hodinárske značky na svete. Prvé hodinky z dielne Casia boli digitálne a zároveň ako prvé na svete zobrazovali dátum. Záľuba v digitálnych hodinkách Casio neopúšťa ani dnes, hoci veľkú časť sortimentu už tvoria aj analógové hodinky alebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Do histórie hodinárčiny sa Casio zapísalo svojím radom superodolných hodiniek G-Shock, ktoré vybavilo ľahkou, ale dostatočne odolnou konštrukciou (voči pádu až z 10 m, nárazom, vibráciám, magnetickému poľu a výkyvom teplôt) a skvelým pomerom kvality a ceny. Sláva hodiniek G-Shock si časom vyžiadala aj odľahčenú dámsku verziu – Baby-G. Veľkej obľube sa teší aj rad outdoorových hodiniek Casio Pro Trek alebo Casio Edifice. Casio nezaostáva ani na poli moderných technológií, dôkazom sú modely vybavené technológiou Bluetooth, solárny pohon Tough Solar alebo vysoko presné rádiovo riadené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Casio.
Informácie o výrobcovi: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Nemecko / info@casio.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: