| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Živica |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 53 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Živica
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
53 g
Vodotesnosť
200 m
Casio G-Shock DW-5600MNC-7A8ER sú športové hodinky , ktoré kombinujú legendárnu odolnosť radu G-Shock s moderným dizajnom a inovatívnymi materiálmi. Osvedčený hranatý tvar puzdra, nízka hmotnosť a vysoká odolnosť robia z tohto modelu ideálnu voľbu na každodenné nosenie , šport a aktívny životný štýl.
Modely Casi G-Shock DW-5600MNC sa dodávajú s novým typom textilného remienka, ktorý posúva komfort nosenia na vyššiu úroveň. Remienok je flexibilný, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí zápästiu. Praktickou funkciou je systémová pracka FIDLOCK®, ktorá kombinuje magnetické a mechanické zapínanie. Dá sa rýchlo a bezpečne zapnúť a odopnúť jednou rukou.
Dizajn hodiniek si zakladá na modernom, športovom vzhľade s dôrazom na farebné variácie. Budú skvelým doplnkom k ležérnemu outfitu, ako aj k čisto športovým aktivitám.
Casio G-Shock DW 5600MNC-7A8 prinášajú jednoduchý, ale osvedčený dizajn a rovnako ako ostatné modely z radu DW 5600 majú digitálny displej, ktorý zobrazuje dátum, deň v týždni, odpočítavanie, stopky, alarm a ďalšie funkcie. Medzi tie zaujímavejšie patrí plne automatický kalendár a funkcia upozornenia, ktorá rozsvieti displej pri aktivácii budíka, dokončení odpočítavania, signalizácii hodín atď. Využijete aj podsvietenie displeja LED pre ľahkú čitateľnosť za zhoršených svetelných podmienok. Displej je chránený minerálnym sklom.
Živicové puzdro hodiniek dopĺňa veľmi pohodlný flexibilný textilný remienok so sponou na magnet.
Vďaka priemeru puzdra 42,8 mm patria hodinky medzi stredne veľké hodinky. Vodotesnosť tohto modelu je 200 m, takže s hodinkami môžete bez problémov plávať. Vďaka použitým materiálom je hmotnosť hodiniek iba 53 gramov. Hodinky potešia výdržou batérie až 5 rokov.
Hodinky využívajú magnetické zapínanie. Odporúča sa dodržiavať vzdialenosť aspoň 10 cm od kardiostimulátorov a aspoň 1 cm od zariadení citlivých na magnetické pole (napr. mobilné telefóny, kreditné karty, mechanické hodinky atď.).
Rad hodiniek Casio G-Shock je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá odolné športové hodinky. Hodinky G-Shock sú už dlho považované za symbol odolnosti, funkčnosti a osobitého štýlu. Casio DW-5600MNC-7A8ER prinášajú moderný pohľad na klasiku, doplnený o inovatívny remienok a dôraz na pohodlie a praktickosť.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Casio |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 53 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | 3525 |
| Rezerva chodu | 5 rokov |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/100 sek. |
| Materiál puzdra | Živica |
| Rozmer puzdra | 42,8 mm |
| Výška puzdra | 13,4 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Šedá |
| Tvar puzdra | Hranaté |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 48,9 mm |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Materiál pásku | Textil |
| Farba náramku | Šedá, fosforovo žltá |
| Spona | Magnetická spona |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Automatický kalendár |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ďalšie funkcie | Režim 12/24, automatický kalendár, stopky s odpočítavaním, osvetlenie displeja budíka atď. |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske zlaté hodinky G-Shock G-Shock Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky Casio Pánske hodinky do 200 EUR Pánske hodinky s dátumom Pánske japonské hodinky Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske hodinky s budíkom Pánske hodinky novinky Pánske plastové hodinky Pánske odolné hodinky Hodinky darček pre muža Casio Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom
Japonské Casio patria medzi najpredávanejšie hodinárske značky na svete. Prvé hodinky z dielne Casia boli digitálne a zároveň ako prvé na svete zobrazovali dátum. Záľuba v digitálnych hodinkách Casio neopúšťa ani dnes, hoci veľkú časť sortimentu už tvoria aj analógové hodinky alebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Do histórie hodinárčiny sa Casio zapísalo svojím radom superodolných hodiniek G-Shock, ktoré vybavilo ľahkou, ale dostatočne odolnou konštrukciou (voči pádu až z 10 m, nárazom, vibráciám, magnetickému poľu a výkyvom teplôt) a skvelým pomerom kvality a ceny. Sláva hodiniek G-Shock si časom vyžiadala aj odľahčenú dámsku verziu – Baby-G. Veľkej obľube sa teší aj rad outdoorových hodiniek Casio Pro Trek alebo Casio Edifice. Casio nezaostáva ani na poli moderných technológií, dôkazom sú modely vybavené technológiou Bluetooth, solárny pohon Tough Solar alebo vysoko presné rádiovo riadené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Casio.
Informácie o výrobcovi: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Nemecko / info@casio.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: