| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 67 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
67 g
Vodotesnosť
200 m
Casio G-Shock DW-6900JV-1ER Joshua Vides Collaboration sú funkciami nabité športové hodinky, ktoré kombinujú legendárnu odolnosť radu G-Shock s jedinečným dizajnom inšpirovaným tradičným japonským umením origami. Vďaka osvedčenému tvaru puzdra, ľahkej konštrukcii a vysokej odolnosti je tento model ideálny na každodenné nosenie, šport a aktívny životný štýl.
Hodinky Casio G-Shock DW-6900JV-1ER sú výsledkom spolupráce s americkým umelcom a dizajnérom Joshuom Videsom, ktorý je známy svojimi čiernobielymi ručne kreslenými kresbami. Vides premieňa každodenné predmety na pútavé čiernobiele ilustrácie. A práve monochromatické grafiky Joshuu Videsa v štýle komiksu sa stali ústredným motívom spolupráce, aplikovaným na celý povrch hodiniek, od ciferníka cez puzdro až po remienok.
Ani na modeli DW-6900 v čiernej farbe nechýba skrytý prvok, ktorý sa odhalí po aktivácii LED podsvietenia. V tomto prípade je to motív dopravného kužeľa, hravý odkaz často používaný v Videsovej umeleckej tvorbe. Následne je ozdobený umelcovým podpisom. Hodinky sa samozrejme dodávajú v špeciálnom balení.
Casio G-Shock DW 6900JV-1 majú pozitívny digitálny displej, ktorý ponúka dátum, deň v týždni, stopky, budík a ďalšie praktické funkcie. Displej je chránený minerálnym sklíčkom. Pre ľahkú čitateľnosť za zhoršených svetelných podmienok sú hodinky vybavené LED osvetlením displeja. Zaujímavou funkciou je, že displej sa rozsvieti pri spustení budíka, odpočítavaní, signalizácii hodín atď.
Odolné živicové puzdro hodiniek dopĺňa živicový remienok zakončený tŕňovou sponou. S priemerom puzdra 50 mm patria hodinky medzi veľké hodinky. Vodotesnosť tohto modelu je 200 m, takže s hodinkami môžete bez problémov plávať a venovať sa iným vodným športom.
Modelový rad Casio G-Shock je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá odolné športové hodinky s originálnym dizajnom a širokou škálou funkcií. Hodinky DW-6900JV-1ER Joshua Vides Collaboration môžu byť výnimočným doplnkom s osobitým charakterom, ktorý ozvláštni váš outfit.
Recenzie, testy a články:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Casio |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 67 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | 3529 |
| Rezerva chodu | 5 rokov |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/100 sek. |
| Materiál puzdra | Plast |
| Rozmer puzdra | 50 mm |
| Výška puzdra | 18,7 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Čierna, sivá |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 53,2 mm |
| Farba puzdra | Biele, Čierne |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Čierna, biela |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Automatický kalendár |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ďalšie funkcie | Odpočet, Svetové časy, Režim 12/24, Automatický kalendár, Opakovaný alarm, Multi alarm, Upozornenie rozsvietením displeja |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami G-Shock G-Shock Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky Casio Pánske hodinky do 200 EUR Pánske hodinky s dátumom Pánske japonské hodinky Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske hodinky s budíkom Pánske biele hodinky Pánske hodinky novinky Pánske plastové hodinky Pánske odolné hodinky Casio Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom
Japonské Casio patria medzi najpredávanejšie hodinárske značky na svete. Prvé hodinky z dielne Casia boli digitálne a zároveň ako prvé na svete zobrazovali dátum. Záľuba v digitálnych hodinkách Casio neopúšťa ani dnes, hoci veľkú časť sortimentu už tvoria aj analógové hodinky alebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Do histórie hodinárčiny sa Casio zapísalo svojím radom superodolných hodiniek G-Shock, ktoré vybavilo ľahkou, ale dostatočne odolnou konštrukciou (voči pádu až z 10 m, nárazom, vibráciám, magnetickému poľu a výkyvom teplôt) a skvelým pomerom kvality a ceny. Sláva hodiniek G-Shock si časom vyžiadala aj odľahčenú dámsku verziu – Baby-G. Veľkej obľube sa teší aj rad outdoorových hodiniek Casio Pro Trek alebo Casio Edifice. Casio nezaostáva ani na poli moderných technológií, dôkazom sú modely vybavené technológiou Bluetooth, solárny pohon Tough Solar alebo vysoko presné rádiovo riadené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Casio.
Informácie o výrobcovi: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Nemecko / info@casio.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: