| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 103 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
103 g
Vodotesnosť
100 m
Pánske hodinky Certina DS-1 Chronograph Automatic C029.462.16.011.00 zaujmú retro ciferníkom s tachymetrickou stupnicou, elegantným vzhľadom, jedinečnou presnosťou a precíznym spracovaním.
Hodinky Certina C029.462.16.011.00 patria do modelového radu DS-1. Detailne prepracovaný retro ciferník s tachymetrickou stupnicou je chránený kupolovitým zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Sklo je na jednej strane pokryté antireflexnou vrstvou, ktorá umožňuje plynulé čítanie času aj na priamom slnečnom svetle. Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hodinky na zápästí drží kvalitný čierny kožený remienok s motýľovou sponou. Vodotesnosť hodiniek je 100 m, takže sú vhodné na plávanie a ľahké potápanie.
Hodinky poháňa švajčiarsky mechanický strojček s automatickým náťahom ETA A05.231, ktorý vychádza zo strojčeka Valjoux 7753. Strojček má rezervu chodu až 68 hodín, pracuje pri frekvencii 4 Hz (28 800 kmitov za hodinu) a má 29 nastavení kameňov. Strojček má funkciu stopiek, hackovania a možnosť manuálneho naťahovania. Zotrvačník strojčeka má silikónový vlásenku, ktorá okrem iných jedinečných vlastností (ako je napríklad zvýšená presnosť) veľmi dobre odoláva magnetickým poliam.
Rovnako ako všetky hodinky Certina sú vybavené jedinečnou technológiou DS (Double Security System), ktorá zvyšuje odolnosť, nárazuvzdornosť a spoľahlivosť vodotesnosti hodiniek (1. zosilnené zafírové sklíčko, 2. tesnenie na hriadeli korunky, 3. dvojité tesnenie na korunke, 4. špeciálne tesnenie zadného viečka, 5. zosilnené zadné viečko).
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Certina |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 103 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | ETA A05.231 |
| Rezerva chodu | 68 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 42 mm |
| Výška puzdra | 14,3 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Biela |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 21 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Motýľová spona |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky, Stopky, Priehľadné zadné veko |
| Stopky | Áno |
| Otočná luneta | Nie |
| Tachymeter | Áno |
| Luminiscencia | Nie |
| Batérie | Nie |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske švajčiarske hodinky DS-1 DS-1 Pánske strieborné hodinky Pánske hodinky Certina Pánske biele hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Pánske hodinky s koženým remienkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Certina
Certina je známou švajčiarskou značkou pôsobiacou na trhu už od roku 1888. Medzi technológie hodiniek Certina patria: DS concept, Powermatic 80, Precidrive a ďalšie. Do vývoja presnejších a odolnejších hodiniek investuje množstvo finančných prostriedkov už od čias svojho založenia. Vďaka tomu si získala zákazníkov a fanúšikov po celom svete. Certina sponzoruje motorové športy (Sauber F1, Rallye - limitovaná edícia venovaná WRC a svetovému šampionátu WRC) a nadviazala vo svojej histórii spoluprácu s mnohými legendami: Muhammad Ali, Colin McRae, Ole Einar Bjørndalen, Mike Doohan a ďalšie. Certina v súčasnosti naďalej podporuje klasické bežecké lyžovanie a v poslednej dobe aj raketový šport padel.
Dôležitou vlastnosťou hodiniek Certina je technológia DS Concept. DS Concept (Double Security) bola prvýkrát predstavená v roku 1959 a odvtedy je zárukou výnimočnej odolnosti a spoľahlivosti všetkých hodiniek Certina. V roku 2025 bola technológia DS Concept vylepšená, aby poskytovala ešte lepšiu ochranu vybraných modelov. Korytnačí pancier symbolizuje robustnosť a odolnosť – vlastnosti, ktoré bez výnimky majú všetky hodinky Certina. Nie je preto prekvapením, že korytnačí pancier je od 60. rokov 20. storočia charakteristickým symbolom značky. Dodnes sa tento charakteristický emblém nachádza takmer na všetkých hodinkách Certina a tiež v logu značky.
Od roku 2017 prechádzajú každé quartzové hodinky Certina kontrolou presnosti chodu a disponujú certifikáciou C.O.S.C. a označením chronometer s maximálnou odchýlkou +- 10 sekúnd za rok a +- 0,07 sekúnd za deň.
Helveti.cz je autorizovaným predajcom, špecialistom a certifikovaným expertom značky Certina.
Informácie o výrobcovi: Certina SA, Chemin des Tourelles 17, 2400 Le Locle, Švajčiarsko / info@certina.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: