Švajčiarsky strojček ETA Powermatic 80.711, ktorý má 25 kameňov a rezervu chodu až 80 hodín. Stroj pracuje s frekvenciou 3 Hz (21 600 polfrekvencií za hodinu). Zotrvačník tohto strojčeka je vyrobený zo zliatiny Nivachron, ktorá je odolnejšia voči magnetickému poľu a teplotným zmenám, čo vedie k lepšej presnosti hodiniek.
Recenzie a články:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Certina |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 127 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | ETA Powermatic 80.711 |
| Rezerva chodu | 80 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |