Pánske hodinky Certina DS-1 Skeleton C029.907.11.041.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Skeleton C029.907.11.041.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
40 mm
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.651
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Remienok
Šírka pásku 20 mm