Pánske hodinky Certina DS-2 C024.607.11.041.02
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 155 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-2 C024.607.11.041.02
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,7 mm
Priemer puzdra
41 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 155 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 11,7 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm