Pánske hodinky Certina DS-7 Chrono Auto C043.427.11.091.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 186 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-7 Chrono Auto C043.427.11.091.00
Šírka remienka
11 mm
Výška puzdra
14,9 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 186 g
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA A05.231
Rezerva chodu 68 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/1 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 14,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Zelená
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 11 mm