Pánske hodinky Certina DS-8 C033.851.21.097.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-8 C033.851.21.097.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
9,8 mm
Priemer puzdra
41,5 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F07.412 Precidrive COSC
Presnosť chodu v sekundách ±10 s / rok
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41,5 mm
Výška puzdra 9,8 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Zelená
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm