Pánske hodinky Certina DS-8 Chrono C045.417.16.041.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 67 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-8 Chrono C045.417.16.041.00
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
11,55 mm
Priemer puzdra
41 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 67 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA G10.212 Precidrive
Presnosť chodu v sekundách maximálne ±10 s / rok
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 11,55 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm