Dámske hodinky Certina DS-8 Lady Moonphase C045.223.16.131.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 53 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-8 Lady Moonphase C045.223.16.131.00
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
8,7 mm
Priemer puzdra
32 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 53 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F05.441 Precidrive
Presnosť chodu v sekundách ±10 s / rok
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 32 mm
Výška puzdra 8,7 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 16 mm