Dámske hodinky Certina DS Action Lady Powermatic 80 C032.207.11.116.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 107 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Lady Powermatic 80 C032.207.11.116.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
15 mm
Výška puzdra
11,1 mm
Priemer puzdra
34,5 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 107 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 34,5 mm
Výška puzdra 11,1 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 15 mm