Pánske hodinky Certina DS+ Aqua & Sport Kit C041.407.19.051.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS+ Aqua & Sport Kit C041.407.19.051.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
8,2 mm
Priemer puzdra
41 mm a 43 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina DS+ Aqua & Sport Kit C041.407.19.051.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm a 43 mm
Výška puzdra 8,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm
Materiál pásku Textilný remienok z recyklovaných plastov a ušľachtilej ocele
Farba náramku Sivá
Funkcie
Dátum Áno
Funkcia Dátum
Luminiscencia Ručičky a indexy SuperLuminova
Korunka skrutkovacia Áno
Garant: Kateřina Žváček
O značke
O značke Certina
Certina
Helveti.cz je autorizovaným predajcom, špecialistom a certifikovaným expertom značky Certina.
Otázky
Otázky a komentáre
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Súčasťou balenia je originálny značková krabička, záručný list a český návod.
Ako balíme hodinky
Hodinky pri preprave ako v bavlnke
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Podobné produkty
Pridať do porovnania
CERTINA C015.434.11.050.00 - DS CHRONOGRAPH - ZNAČKY Pánske
Na predajni
-40%