Dámske hodinky Certina DS Caimano Lady Titanium C017.210.56.117.00
Na predajni
Dámske
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Titán s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 20 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Caimano Lady Titanium C017.210.56.117.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
15 mm
Výška puzdra
7,2 mm
Priemer puzdra
27 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 20 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F03.111
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 27 mm
Výška puzdra 7,2 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 31 mm
Farba puzdra Strieborné, Zlaté
Remienok
Šírka pásku 15 mm