Dámske hodinky Certina DS PH100M Lady C044.210.18.051.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 60 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS PH100M Lady C044.210.18.051.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
9,6 mm
Priemer puzdra
37,5 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 60 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F06.412 PreciDrive
Presnosť chodu v sekundách ± 10 s / rok
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 37,5 mm
Výška puzdra 9,6 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 18 mm