Dámske hodinky Certina DS PH200M Lady Automatic C036.207.18.106.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS PH200M Lady Automatic C036.207.18.106.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
11,9 mm
Priemer puzdra
39 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 200 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 18 mm