Dámske hodinky Certina DS PH200M Lady Automatic C036.207.18.126.00
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS PH200M Lady Automatic C036.207.18.126.00
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
11,9 mm
Priemer puzdra
39 mm
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá perleť
Remienok
Šírka pásku 18 mm