Pánske hodinky Citizen C7 Automatic NH8390-20LE
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 67 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Do 10 dní — 14. 05. u vás
Certifikát, návod a krabička
Záruka 7 let
Skrátenie remienka zadarmo
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Citizen
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Citizen
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Citizen C7 Automatic NH8390-20LE
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
13,1 mm
Priemer puzdra
40,2 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Citizen C7 Automatic NH8390-20LE
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Citizen
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 67 g
Záruka 7 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Citizen 8200
Rezerva chodu 40 hodín
Presnosť chodu v sekundách -10/+25 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40,2 mm
Výška puzdra 13,1 mm
Materiál sklíčka Minerálne
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm
Materiál pásku Koža
Farba náramku Čierna
Spona Áno
Funkcie
Dátum Áno
Funkcia Dátum, Deň v týždni, Priehľadné zadné veko
Otočná luneta Nie
Ukazovateľ dňa v týždni Áno
Luminiscencia Nie
Ďalšie funkcie 21 kameňov, Frekvencia stroja 3 Hz (21.600 polokmitov/hodina)