Pánske hodinky Citizen Eco-Drive BM8470-11EE
Pohon Solárny
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 67 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Na ceste 5 ks — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Zostávajúci počet znakov: 255
Sledovať dostupnosť
Porovnať Otázky
Dárek k hodinkám
Certifikát, návod a krabička
Záruka 7 let
Skrátenie remienka zadarmo
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Citizen
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Citizen
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Citizen Eco-Drive BM8470-11EE
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
42 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Citizen Eco-Drive BM8470-11EE
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Citizen
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 67 g
Záruka 7 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Športové, Univerzálne (GADA)
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Solárny
Strojček Citizen E101
Rezerva chodu 6 mesiacov
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 11 mm
Materiál sklíčka Minerálne
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm