Dámske hodinky Citizen Eco-Drive L EM1090-78X
Pohon Solárny
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 71 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Certifikát, návod a krabička
Záruka 7 let
Skrátenie remienka zadarmo
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Citizen
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Citizen
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Citizen Eco-Drive L EM1090-78X
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
14 mm
Výška puzdra
7,8 mm
Priemer puzdra
31,2 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Citizen Eco-Drive L EM1090-78X
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Citizen
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 71 g
Záruka 7 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Solárny
Strojček Citizen E031
Rezerva chodu 6 mesiacov
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 31,2 mm
Výška puzdra 7,8 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Červená
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 14 mm