Dámske hodinky Citizen Ladies Radio Controlled FC0010-55D
Pohon Solárny
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 123 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 2 ks — 14. 05. u vás
Certifikát, návod a krabička
Záruka 7 let
Skrátenie remienka zadarmo
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Citizen
Podobné produkty
CITIZEN TSUYOSA AUTOMATIC 37 MM NJ0200-50W - ELEGANT - ZNAČKY 329 € Skladom
CITIZEN TSUYOSA AUTOMATIC 37 MM NJ0200-50M - ELEGANT - ZNAČKY 329 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Citizen
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Citizen Ladies Radio Controlled FC0010-55D
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
10 mm
Priemer puzdra
39 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Citizen Ladies Radio Controlled FC0010-55D
Načítať ďalšie videá
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Citizen
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 123 g
Záruka 7 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Solárny
Strojček Citizen H820
Rezerva chodu 6 mesiacov (8 mesiacov v úspornom režime)
Presnosť chodu v sekundách V režime nastavenia času rádiovým signálom žiadna odchýlka
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 10 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Veko na závit Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 45 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm