Pánske hodinky Fortis Pilot Classic Chronograph 904-21-41-L
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Fortis
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Fortis
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Fortis Pilot Classic Chronograph 904-21-41-L
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
41 mm
Parametre
Značka Fortis
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Letecké
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA 2892-A2 s nástavbou Dubois Depraz 2020
Rezerva chodu 42 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±10 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/1 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm