| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 141 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
141 g
Vodotesnosť
100 m
V roku 1970 spoločnosť Hamilton zmenila spôsob, akým svet určoval čas, keď predstavila hodinky Hamilton Pulsar. O päťdesiat rokov neskôr oslavuje Hamilton PSR uvedenie týchto revolučných prvých digitálnych hodiniek na trh. Dnes hybridný displej a puzdro z nehrdzavejúcej ocele prenášajú tento vynález, ktorý zmenil pravidlá hry, do budúcnosti.
Pánske hodinky Hamilton American Classic PSR Digital Quartz H52404130 si získajú svojich majiteľov najmä netradičným dizajnom v kombinácii s digitálnym displejom.
Hodinky Hamilton H52404130 patria do modelového radu American Classic. Displej je chránený antireflexným zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné voči akémukoľvek poškriabaniu. Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hodinky držia na ruke vďaka kvalitne spracovanému oceľovému náramku so skladacou sponou. Puzdro a náramok majú čiernu PVD povrchovú úpravu.
Hodinky poháňa quartzový strojček Hamilton GHA01. Vďaka hybridnému digitálnemu displeju LCD a OLED možno jeho červené číslice prečítať na prvý pohľad počas dňa a v noci jediným stlačením tlačidla.
Veľkosť puzdra, 34 ,7 mm na šírku a 40,8 mm na výšku, robí z hodiniek ideálny doplnok na väčšinu zápästí. Vodotesnosť hodiniek je 100 m (10 ATM), takže zvládnu aj intenzívny kontakt s vodou, napríklad plávanie.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Hamilton |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 141 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Hamilton GHA01 |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 40,8 x 34,7 mm |
| Výška puzdra | 13,3 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Sudkové |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 24 mm |
| Materiál pásku | Nerezová oceľ s PVD úpravou |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Preklápacia |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
American Classic American Classic Pánske hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske švajčiarske hodinky Hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky v zľave Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Black Friday PSR Black friday Pánské hodinky Hamilton Výpredaj hodiniek Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Hamilton
Značka Hamilton byla založena v Lancasteru v Pensylvánii, původně pro výrobu pouze kapesních hodinek. Díky přesnosti hodinek Hamilton byl vyřešen problém častých nehod v začátcích železniční dopravy na území Spojených států. Byla to vynikající kvalita a přesnost prvních kapesních hodinek Hamilton, stejně jako schopnost inovovat a rychle jednat při zachování vysokých standardů, co poprvé upoutalo pozornost americké armády již v roce 1914. Jako oficiální dodavatel pro americké ozbrojené síly během první světové války vybavil Hamilton stovky vojáků spolehlivými hodinkami. To vedlo k přesunu výroby od kapesních hodinek k pohodlnějším náramkovým hodinkám, což je změna, která tu zůstala.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Průkopnické, praktické a přesné: Značka Hamilton využívá jedinečnou kombinaci švýcarské preciznosti a amerického ducha k vytvoření osobitých, všestranných hodinek pro milovníky dbající na styl. Hamilton má dlouhou historii a dosáhl četných milníků, z nichž všechny přispěly k tomu, že se Hamilton stal silnou a mezinárodně uznávanou hodinářskou značkou, kterou dnes je.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Hamilton.
Další zajímavosti o značce si přečtěte v článku: Vítáme v Helveti další legendu: Je tu značka Hamilton
Informace o výrobci: Hamilton International Ltd, Länggasse 85, Biel, Švýcarsko / info@hamiltonwatch.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: